Płytki, znacie jakiś sklep?

Płytki, znacie jakiś sklep?

Orientujecie się może na temat sklepów z płytkami, jakieś sprawdzone adresy? Planuję remont łazienki i szukam czegoś, co po prostu spodobałoby mi się, ale niekoniecznie musiałoby być drogie? Pomocnym dziękuję.

dagaaa5

Posty: 9

 
Ten sklep odnośnie mozaiki polecił mi kumpel, który zna się na rzeczy http://www.lu-go.pl.

Swoją drogą jest tu znaczny wybór, zatem należałoby zajrzeć. Towar pozyskałem niezmiernie prędko iw moim przypadku akurat za darmo.

jumju

Posty: 12

 
Jak się dobrze przyłożysz i uprzednio dokładnie poczytasz o kładzeniu mozaiki to ją położysz wyśmienicie. Sam nie wiedziałem o tym nic, z musu postarałem się i teraz ściana w kuchni jest moją chlubą. Pomysłów jest nieskończenie sporo. Żeby go nie schrzanić, nie jest trudno, a w necie znajdziesz tego sporo.

dyduch33

Posty: 9

 
Ja mam gres w sumie w całym domu na podłogach. W łazience pokusiliśmy się o matowy, nie jest taki śliski. Jestem z takiego materiału zadowolona, bo całkiem dobrze się go czyści. Najlepiej jak wiadomo wygląda. Trzeba jednak zadbać o niego dobrymi środkami. Ale podłogi gresowe jak najbardziej polecam.

Iwona3

Posty: 11

 
Remontowaliśmy dom w zeszłym roku i właśnie z płytkami mieliśmy największy kłopot. To oznacza nie wiedzieliśmy co wybrać. Wprawdzie budżetu nie mieliśmy jakoś ważnie ograniczonego, ale tyle tego jest, iż było ciężko.

Matizi91

Posty: 12

 
Akurat jest tak, że staram się dbać o swoją podłogę w kuchni, jak tylko się da. Tyle, że nie zawsze mi to wychodzi. Mam niskiej klasy płytki i też szukam lepszego rozwiązania. Poszperałam w tym sklepie i być może wybiorę podłogę bambusową, nie chłonie wody.

namok

Posty: 12