Jaki sklep z fototapetami

Jaki sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

pawel253

Posty: 1

 
Z fototapet to mi się najbardziej podobają wszelkie wzory z wszechświatem, planetami, gwiazdami, konstelacjami i tak dalej. Zawsze to fajnie w sypialni na ścianie mieć wielki wóz albo jeszcze inne tego typu widoczki. Szkoda tylko że zazwyczaj takie motywy są dość ciemne, więc też w pomieszczeniu robi się przez to trochę ponuro.

Lechu351

Posty: 3

 
Te nowoczesne winylowe fototapety z flizeliną radzą sobie w każdych warunkach, to już nie jest ta papierowa jakość co kiedyś, że tapeta się rwała w rękach a potem jeszcze ścierała na ścianie.

Marko

Posty: 11

 
Ja bym poleciła sklep z tapetami obrazami i fototapetami na fototap.pl. Bardzo rozbudowany asortyment, można sobie dobrać chyba każdą grafikę świata, mi się osobiście podobają różnego typu pejzaże, góry, oceany, wodospady, pustynie, tego typu klimaty.

Jimer66

Posty: 18

 
W fototapecie zawsze najważniejsza jest jakość materiału. Papierowych czy lateksowych to bym raczej nie doradzał. Słabo kryją nierówności na ścianie i są wyjątkowo trudne w montażu dla niewprawionej osoby.

andrew66

Posty: 8

 
Hmm...pamiętam jeszcze kilkanaście lat temu że fototapety to się kojarzyły tak dość średnio, ale od tego czasu dużo się zmieniło, nastąpił przede wszystkim duży rozwój technologiczny – jest lepszy materiał i tak samo lepsza jest jakość samego nadruku.

Kuwej56

Posty: 13

 
Jak wam wyszedł montaż fototapety flizelinowej? Czy materiał rzeczywiście dobrze zachowuje się pod palcami, łatwo się coś takiego klei nawet jeśli człowiek jest totalnym amatorem i wcześniej w kwestii remontów to co najwyżej wymieniał słuchawkę od prysznica? ;-)

namok

Posty: 3

 
Na trudne warunki jeśli chodzi o stan ściany to najlepsze są tapety winylowe z flizeliną z tego co wiem. Najtrudniej z kolei poradzić sobie z papierem, taką fototapetę to już najlepiej byłoby zlecić jakiemuś fachurze z doświadczeniem.

Hymnny4

Posty: 2

 
Dużo ludzi sobie montuje fototapetę z tyłu za sofą czy innym kompletem wypoczynkowym. Na pewno ma to sens choćby z tego względu że tam często się szura meblem i pociera ścianę, także tapeta dobrze tutaj zabezpieczy przed zniszczeniami i przed jakimiś rysami.

minus56

Posty: 2