siatki ochronne dla domu poszukuję

siatki ochronne dla domu poszukuję

Co możecie powiedzieć o siatkach ochronnych dla domu? Chciałbym wykorzystać je do zabezpieczenia schodów, natomiast nie mam pojęcia, czy to dobry pomysł, jak to w ogóle wygląda?

tomeix

Posty: 2

 
Bez problemu możesz ich użyć. Jeśli chodzi o siatki zabezpieczające dla dzieci, to są one produktami certyfikowanymi i w pełni bezpiecznymi dla dzieciaków i dorosłych. PP oraz PE nie zagrażają naszemu zdrowiu.

22elzo

Posty: 14

 
Ja na razie zamontowałem siatki na okna, ale mam w planach zamontować też na balkonie, ponieważ będzie bezpieczniej :) Chodzi nie ulega wątpliwości o dzieci, ale nie ukrywam, że nasz kotek ma też pstro w głowie, więc i jemu się przydadzą. Fajnie, że to produkty odporne na warunki pogodowe.

enriquess

Posty: 4

 
Siatki na łóżeczko masz w standardowych wymiarach: 2x2cm, 4,5x4,5cm, 5x5cm. Siatki te nie mogą mieć dużych oczek, masz rację, bo chodzi o bezpieczeństwo dzieci, żeby nie włożyły główki. Ogólnie polecam, bo sama miałam do jakiegoś czasu. Bardzo skuteczne i pomocne :)

labuh

Posty: 7

 
Nawet nie miałam pojęcia, iż te siatki dla domu mają aż tak mnóstwo zastosowań :) Muszę przekazać informację mężowi, iż może działać z ogrodzeniem placu zabaw w ogrodzie :D

borek149

Posty: 8

 
Tutaj macie świetne rozwiązania z siatek zabezpieczających dla dzieci https://bagan.pl/siatkiochronne-dladomu/siatkizabezpieczajace-dzieci. To sprawdzony polski producent, któremu można zaufać. Jakoś jest bardzo dobra zarówno, jeśli chodzi o materiał, jak i wykonanie.

Olekk

Posty: 7

 
A jeżeli chodzi o te siatki na łóżeczko, to można zamówić z konkretną wielkością oczka, czy takie siatki mają już ustalone parametry. Jak to się w ogóle montuje? Zależałoby mi raczej na siatce o drobnym oczku, a wy co sądzicie?

Fiflek

Posty: 4

 
Gdyby nie siatki na schody, to nie wiem, jak upilnowalibyśmy naszego synka. Jest wszędzie :) Teraz faktycznie można być spokojniejszym. W planach mamy ogrodzenie placu zabaw i chyba też wykorzystamy ten materiał, bowiem jest elastyczny, nie uszkadza się, lecz też fajnie wygląda. Efekt jest całkiem okej.

Mariusz

Posty: 16