Sklep z fototapetami

Sklep z fototapetami

Hej, jaką fototapetę kupić do domu żeby z montażem nie było kłopotu i żeby faktycznie długo wytrzymała w dobrej kondycji? Podpowiecie jakiś konkretnych sprzedawców, producentów itd.?

TomekK

Posty: 1

 
Ciekawy efekt dają te fototapety które imitują deski, cegłówki, jakieś kamienne płyty, panele i inne rzeczy które normalnie montuje się na ścianę. Czasami naprawdę trudno rozróżnić czy na ścianie jest naturalna czerwona cegła czy tapeta, tak bardzo te grafiki są przekonujące i dobrze wydrukowane. Ja mam właśnie taki motyw zamówiony przez fototap.pl i często się ludzie nabierają i pytają czy trudno było mi te cegłę tak ułożyć na ścianie ;-)

basieńka

Posty: 12

 
Dzięki fototapecie masz praktycznie autorską, unikalną aranżację. Jak jeszcze do tego dopasujesz jakieś nietypowe dodatki to efekt jest całkiem ciekawy.

brygida

Posty: 13

 
Bardzo mi się podobają wzory 3D, też fototapety na drzwi, chociaż trzeba dłużej poszukać grafiki, bo niektóre wydają się tandetne.

Batiatus

Posty: 10

 
Jak w kuchni, czy łazience chcesz wrzucić fototapetę to dobrze jest zadbać o wodoodporność. Cena fototapety zależy poza tym najczęściej od rozmiaru. Mniejszy to taniej, ale gorzej wygląda, więc te największe jednak proponuję. Świetnie wyglądają.

Boss

Posty: 12

 
Im bardziej kolorowa fototapeta, tym lepiej. To ma być nowoczesna aranżacja. Do innych to średni pasuje.

dermuster

Posty: 7

 
Możesz zastosować w fototapetach również jakąś ścinkę, jeżeli masz nietypową zabudowę. W ten sposób ukryłem pewne niedoskonałości, które wyszły po remoncie i opłaca się w sumie.

Rafałek34

Posty: 8