poradniki o finansach, poszukuję!

poradniki o finansach, poszukuję!

Które artykuły o marketingu polecacie początkującemu przedsiębiorcy? :D Może jakaś fajna stronka, blog?

gruszk45

Posty: 8

 
Jak odnajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak właściwej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, iż sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

klimner56

Posty: 13

 
Najchętniej czytam artykuły o domu. To właśnie one pozwalają mi na zmiany. Najbardziej lubię wpisy o tym, jak zmienić aranżację mieszkania bez konieczności wydawania fortuny :D Jest tego trochę, dlatego mam w czym przebierać :) Poza tym czytam dużo o ludziach. Ich historiach życiowych takich, które mnie samą motywują do działania.

mJaUrVcEin

Posty: 21

 
Ja raczej też nie mam problemów ze znalezieniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych naprawdę wiele profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Ale to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może dlatego zawsze mam tyle szczęścia.

Zlomex

Posty: 8

 
Na tym portalu lifestylowym zatrzymałem się nieco dłużej http://citymag.pl/jaki-automatyczny-ekspres-do-kawy/. Ostatni projekt, nad którym pracowałem, wymagał zapoznania się z poczytnymi serwisami lifestyle. O dziwo znalazłem tutaj mnóstwo ciekawych porad w wielu kategoriach. Polecam sprawdzić osobiście :)

Gucio

Posty: 5

 
Ja raczej też nie mam problemów ze odszukaniem pomocy w Internecie. Teraz jest dostępnych naprawdę sporo profesjonalnych poradników o finansach zupełnie za darmo. Lecz to prawda, że trzeba mieć tę umiejętność poszukiwania. W tej dziedzinie jestem dobry, więc może dlatego zawsze mam tyle szczęścia.

czartoryski

Posty: 13

 
Dobry portal lifestylowy ma to do siebie, że znajdziesz na stronie mnóstwo ciekawych wpisów. To naprawdę sprawdzona pomoc w domu, przy dzieciach, ale też, żeby wybrać na przykład dobrej klasy telewizor czy meble do salonu. Poradniki są najbardziej okej i za to właśnie cenię Internet. Nie muszę kupować gazet ;)

Tatusiekk

Posty: 24

 
Jak znajdziesz jakieś rzetelne artykuły o marketingu, to podeślij. Firma zaczyna płatać mi figla, a dokładnie chyba sam dopuściłem do tego. Brak odpowiedniej reklamy, zero działań :( Mam nadzieję, że sklep tak szybko nie straci klientów i będę miał czas na odkucie się.

ciumar1

Posty: 5

 
A co z artykułami o finansach? Temat ucichł, a ja miałem nadzieję, że komuś będzie zależało na zaoferowaniu pomocy :( Na poważnie, właśnie przejrzałem już wasze polecenia i jestem zaspokojony. Nawet żonie niektóre z tych portali przypadły do gustu. Dziękuję.

BMGMIREK

Posty: 8

 
To podsuń coś ciekawego, jeśli chodzi o artykuły o marketingu. Przydałoby mi się takie kompendium wiedzy, zanim zacznę prawdziwy biznes :D Jestem na etapie planów, pomysłów i powiem szczerze, że zaczynam się gubić. Pewnie będę musiał wiele spraw zlecić komuś innemu, jakiemuś specjaliście od e-marketingu.

demonn

Posty: 15