poradniki o finansach, jaki portal ?

poradniki o finansach, jaki portal ?

Witam. Znacie może jakieś ciekawe strony z artykułami o technologii? Tak żeby rzeczywiście były na okresie :) Dziękuję.

Bierny67

Posty: 4

 
Polecam ten portal lifestylowy http://citymag.pl/pozycja-w-wyszukiwarce/. Jeszcze nie natknęłam się na tak rzetelną stronkę w sieci, która mieściłaby tak dużą ilość koniecznych porad. Chętnie czytam tu artykuły dla domu, o zdrowiu i modzie.

jeremii6

Posty: 19

 
Ktoś tu pisał, iż my faceci nie odszukamy niczego przydatnego dla siebie na portalach lifestylowych. Bzdury. Nie tak dawno czytałem niesłychanie mnóstwo ciekawych poradników o technologii właśnie w serwisie lifestyle. Jestem o dużo bogatszy w wiedzę, więc się nie zgadzam z opinią :D Pozdrawiam i nalegam nie piszcie głupot.

Oct714

Posty: 17

 
Mnie przypadły poradniki o marketingu. W zasadzie już miałem kupić książkę i wziąć się dokładnie za zgłębianie wiedzy, ale żona pokazała mi dużo ciekawych artykułów. Ona siedzi w temacie, więc zna się na znajdowaniu rzetelnych serwisów, gdzie porady są naprawdę wiarygodne.

reklamos

Posty: 6

 
To wspaniale. Podeślijcie wiecej takich linków. Chętnie zapoznam się z interesującymi artykułami o zdrowiu, byleby nie były o chorobach, a bardziej o profilaktyce. Nie mam swojego ulubionego serwisu, ale owszem w wielu przypadkach zaglądam do Internetu w poszukiwaniu porad.

mJaUrVcEin

Posty: 14

 
I ufasz takim poradom? Ja podchodzę zawsze niezwykle ostrożnie do takiej tematyki, głównie jeżeli są to poradniki o finansach. Jak zamierzam podjąć w tej kwestii jakąś istotną decyzję, radze się eksperta. Lecz na pewno tak, jest mnóstwo ciekawych i wiarygodnych artykułów na dobrych stronach, z których można sięgnąć.

Iwona3

Posty: 17

 
Nie każdy portal lifestylowy jest okej, dlatego fajnie, iż poruszony został ten wątek. Już zdążyłam się przekonać, iż artykuły nie były rzetelnie napisane. Na temat, natomiast niesłychanie mało. A ja poszukuję czegoś faktycznie fachowego. Interesują mnie tylko wielkie poczytne serwisy lifestyle, którym można zaufać.

Tatusiekk

Posty: 24

 
Teraz najważniejsze jest dla mnie skończyć generalny remont mieszkania i wybrać jakiś fajny styl do kuchni i salonu. Byłabym wdzięczna za polecenia ciekawych poradników dla domu :)

bodzik155

Posty: 7

 
Ja też lubię poczytać poradniki o zdrowiu. Cenię porady dotyczące zdrowej żywności, jakieś przepisy itp. Im częściej zaglądam do internetów, tym lepiej karmię moją rodzinkę i jesteśmy zdrowsi. Nie ma to jak porady bez wychodzenia z domu. Macie swój ulubiony serwis?

Black_Riot

Posty: 11