siatki do ochrony elewacji, sklep internetowy ?

siatki do ochrony elewacji, sklep internetowy ?

Jakie polecacie siatki na budowę? Koniecznie musi być to coś trwałego. Co sądzicie o siatkach PP i gdzie najlepiej kupić?

Mord

Posty: 8

 
Zobaczcie sobie tutaj https://fulo.pl/60-siatki-asekuracyjne-dekarskie. Mają siatki asekuracyjne o różnych parametrach. Wybór jest duży, a często też mają jakieś promocje. Nam udało się zakupić w faktycznie porządnej cenie.

Różyczka

Posty: 6

 
Te siatki budowlane różnią się czymś od siebie? Widziałem w sklepie coś naprawdę taniego i zastanawiam się, czy to byłby rozsądny wybór zdecydować się na takiej jakości siatkę.

EeZnak

Posty: 6

 
Większość sklepów z ogrodzeniami boisk do piłki nożnej oferuje ich montaż. Ceny nie są aż tak bardzo wygórowane, żeby decydować się na samodzielną robociznę. Można poszukać promocji itp.

api12

Posty: 22

 
Najważniejsza to najlepsza jakość i to na lata, więc jak będziemy się decydować to na bank w jakimś renomowanym sklepie z siatkami dekarskimi. Widzę, iż na naszym polskim rynku nie brakuje porządnych ofert.

Babeczka

Posty: 11

 
Według mnie to najlepiej sięgnąć z porady fachowców, czyli zadzwonić lub napisać do sklepu. Jestem przekonany, że tu najlepiej ci pomogą wybrać odpowiednią siatkę na budowę.

Tadzin

Posty: 26

 
Najlepiej dopytaj w sklepie. Nie ma to jak podpowiedź fachowców. Według mnie obydwa materiały nadają się doskonale na siatki do elewacji budynku, ale może rzeczywiście jest jakaś różnica pomiędzy nimi. My mamy PP i jest w porządku.

danka33

Posty: 12