Skąd brać towar, aby zarobić ?

Skąd brać towar, aby zarobić ?

Dzień dobry!

Szukam firmy, jaka zajmuję się transportowaniem rzeczy z zagranicy, liczę bardzo na wszą pomoc. Jeśli z jakiejś korzystać bądź słyszeliście o takowej to się podzielcie informacjami. Posiadam sklepik z odzieżą i bardzo pilnie żądam transportu z chin.

Klarka

Posty: 17

 
WITAM!

Chciałbym przyłączyć się do dyskusji albowiem podobnie jak wy poszukuje firmy, która jest w stanie przewozić duże ilości towarów z krajów z całego świata natomiast w szczególności z chin. Wiec jeżeli macie z taką firmą kontakt lub o takiej słyszeliście to niezwykle proszę podzielcie się ze mną informacjami na dany temat.

Dziękuję!

Krakus

Posty: 25

 
Dzień dobry, słyszałam o jakiejś firmie transportowej. Nie wiem czy wam mówi coś ta nazwa http://www.e-import.pl/zakupy-na-aliexpress/ niemniej jednak słyszałam, że jest najlepsza na rynku, mam nadzieję, że wam pomogłam i dzięki temu rozwiążecie własne problemy związane z transportem.

Niezmiernie gorąco wszystkich pozdrawiam.

deksta84

Posty: 22

 
Cześć!

Również poszukuję firmy transportowej, godnej polecenia. Jeżeli macie jakąś taką to napiszecie w komentarzach, będę niezmiernie wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Jest to dla mnie niezmiernie istotne.

Dziękuję z góry wszystkim, którzy zechcą odpowiedzieć na moją prośbę.

api12

Posty: 22

 
Dzień dobry!

Bardzo polecam firmę http://www.e-import.pl jest ona najlepszą firmą na rynku, korzystam z niej już od paru lat i ani razu się na niej nie zawiodłem wobec tego mogę ją w pełni świadomy polecić i zagwarantować stuprocentowe zadowolenie klienta, gdyż znam już wielu takich, którzy mają identyczne zdanie na dany temat jak ja.

david011

Posty: 24

 
Hej!

Poszukuje dobrej firmy transportowej, jaka jest w stanie przewieźć towary z odległych krajów dla mojej firmy, jeśli ma ktoś namiary na tego typu firmę lub posiadaj jakieś informacje na dany temat proszę o kontakt.

dodo1994

Posty: 19

 
Witam!

Jeżeli znacie godną polecenia firmę transportową to podzielcie się nią ze mną , gdyż od dłuższego czasu poszukuję znakomitej dla mnie firmy i jeszcze na takową nie trafiłem. Niezmiernie mi zależy na czasie więc proszę o informacje jak najszybciej, pozdrawiam i dziękuję z góry za fatygę.

Alexiii

Posty: 21

 
Hej!

Możecie polecić również mi firmę transportującą? Chodzi mi zwłaszcza o Chiny, bowiem stamtąd pozyskuje towar do mojego sklepu odzieżowego. Jeśli macie zaufana i godną polecenia firmę to napiszcie mi o niej w komentarzach, będę niezwykle wdzięczna za udzielone mi informacje.

daron64

Posty: 27

 
Witam!

Słyszałem o firmie przewozowej http://www.e-import.pl/zakupy-na-aliexpress/. Mój kuzyn korzysta od dłuższego czasu z ich usług i z tego co wiem jest z niej w stu procentach usatysfakcjonowany.

Mam nadzieję, iż pomogłem.

rz3zn!k

Posty: 19