Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Gdzie kupujecie pieluszki ekologiczne

Witam wszystkich.

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko i nie wiem czy kupić pieluszki jednorazowe czy wielorazowe. Miał ktoś podobny problem do mnie? Jeżeli tak to proszę o pomoc już „doświadczonych” matek.

Czekam na odpowiedzi.

Laleczka4

Posty: 20

 
Cześć Wam.

Korzystałam z usług wielu firm i zawsze myślałam, iż to jest to, iż odszukałam firmę, która oferuję naprawdę porządne pieluszki. Jednak już teraz wiem, iż pieluszki z firmy swiatpieluch.pl są po prostu najlepsze.
Wszystkim serdecznie polecam.

Wielki Duch

Posty: 14

 
Hej.

Czy ktoś ma podobny kłopot do mnie? Jest tak mnóstwo firm oferujących różnego rodzaju pieluszki dla dziecka. Dosyć, że firm jest mnóstwo to na dodatek rodzajów pieluszek również jest bardzo mnóstwo. Ktoś umiałby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Czy pieluszki wielorazowe z firmy swiatpieluch.pl są Waszym zdaniem ok?

Pomocy.

deksta84

Posty: 18

 
Cześć Wam.

Kto ma problem z zakupem pieluszek dla dzieci? Ja mam z tym problem już od dwóch miesięcy i nie wiem jak mam sobie z tym poradzić. Pieluchy które wcześniej kupowałam nie nadają się do niczego. Ostatnio przyjaciółka radziła mi zakup pieluch z firmy swiatpieluch.pl.

Co o tym myślicie?

ksyhoo

Posty: 14

 
Hej.

W tamtym roku miałam taki sam problem jak wy. Również nie wiedziałam jakie pieluszki dla mojego dziecka będą najlepsze. Teraz kolejne dziecko w drodze i wiem ,że tym razem już nie będę miała z tym problemu. Każdemu polecam pieluszki, oczywiście wielorazowe z firmy http://swiatpieluch.pl. Jak kupicie to na pewno nie będziecie żałować.

RuFiK

Posty: 21

 
Hej. Szukam firmy z których usług warto skorzystać. Chciałabym kupić pieluszki dla moich dzieci naprawdę bardzo dobrej jakości, które nie powodują odparzeń. Chcę aby moje dziecko czuło się w nich komfortowo. Słyszałam dużo dobrego o pieluszkach wielorazowych firmy http://swiatpieluch.pl.

Co o tym sądzicie?

nbd

Posty: 13

 
Witam wszystkich.

Słyszałam, że firma http://swiatpieluch.pl jest bardzo dobra i dlatego warto kupić pieluszki dla dzieci właśnie z tej firmy. Każda mama będzie zadowolona gdyż jej dziecko jest spokojniejsze i tak często nie płacze. Nie wiem dlaczego ale naprawdę tak jest ponieważ wiem to z doświadczenia.

Polecam.

Bunys

Posty: 12

 
Witam wszystkich.

Ostatnio bardzo pomogliście mi w rozwiązaniu problemu i mam nadzieję, iż teraz również będę mogła liczyć na Waszą pomoc. Czy pieluszki z firmy http://swiatpieluch.pl są stosowne dla małego dziecka? Co o tym sądzicie? Czekam na szczere odpowiedzi i bardzo liczę na Waszą pomoc.

Dresiq

Posty: 15

 
Witam wszystkich.

Mam podobne doświadczenia z pieluszkami jak Pani wyżej. Również kupiłam pieluszki na której mój synek miał uczulenie. Niestety skończyło się to tygodniowym pobytem w szpitalu. Dlatego teraz bardzo zależy mi na Waszej opinii odnośnie wielorazowy pieluszek z firmy swiatpieluch.pl?

Pomóżcie.

borek149

Posty: 20

 
Hej.
Czy ktoś ma podobny problem do mnie? Jest tak dużo firm oferujących różnego rodzaju pieluszki dla dziecka. Dosyć, że firm jest dużo to na dodatek rodzajów pieluszek również jest bardzo wiele. Ktoś umiałby mi pomóc w dokonaniu odpowiedniego wyboru? Czy pieluszki wielorazowe z firmy swiatpieluch.pl są Waszym zdaniem ok?

Pomocy.

Kódłaty

Posty: 18