biuro wirtualne Warszawa, czy warto ?

biuro wirtualne Warszawa, czy warto ?

Mam w planach skorzystanie z oferty któregoś biura wirtualnego w Warszawie. Na obecną chwilę już zacząłem się gubić. Pomożecie?

Wacław

Posty: 4

 
Ja również zauważyłem od razu pewną zmianę :) więcej klientów, więcej telefonów i zamówień. Szkoda, że od samego początku nie wybrałem któregoś biura wirtualnego w Warszawie. Może teraz wiodłoby mi się jeszcze lepiej :D

pawel-2910

Posty: 16

 
Przejrzyj sobie kilka ofert i porównaj. Każde biuro wirtualne ma inną ofertę oraz cennik. Pożądane byłoby zwrócić uwagę, jak wyglądają gabinety, w jaki sprzęt i urządzanie są one wyposażone. Kiedyś korzystałem z jednego, ale nie byłem zaspokojony.

mateo29

Posty: 13

 
Mnie też pewnie zostanie wybór wirtualnego adresu w Warszawie. Nie stać mnie na siedzibę. Mam okazję podpisać umowę na ciekawych warunkach, lecz chciałbym porównać oferty. Możecie napisać, ile wy płacicie za takie usługi. Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

wolnomuur

Posty: 16

 
Właśnie podjąłem decyzję, że wybiorę wirtualny adres w Warszawie. Nie mam na razie funduszy na wynajęcie lokalu pod siedzibę, a stosownie też wcale nie jest mi tak do końca niezmiernie konieczna. Z tego, co wiem, biura wirtualne zapewniają biura na godziny. Można wynająć sobie gabinet albo nawet salę konferencyjną.

namok

Posty: 14

 
Wiele ludzi poleca usługi wirtualnego biura, dlatego też sama zastanawiam się, żeby skorzystać. Nie wiem, jaki pakiet wybrać? Można w czasie trwania umowy zmienić jej warunki? Może się orientujecie? Jak coś, to piszcie.

wiesław11

Posty: 12

 
No właśnie czytam oferty wirtualnego biura i porównuję, żeby mieć pewność, iż nie stracę, a zyskam. Myślałem o czymś kompleksowym. Mam nadzieję, iż większa część tych ofert jest naprawdę rzetelna. A może polecacie jakieś konkretne oferty. Jak coś, to czekam.

humer56

Posty: 12

 
Jak szukałem wirtualnego adresu w Warszawie, znalazłem tego bloga http://firma-wirtualna24.pl. Ciekawie tu piszą. Można dowiedzieć się czegoś nowego na temat tych ofert, poznać opinie i takie tam ważne informacje. Mają też wiele dobrych propozycji, dlatego polecam. Sam korzystałem :) więc wiem, że stronka jest bardzo okej.

Garguł12

Posty: 8

 
No właśnie czytam oferty wirtualnego biura i porównuję, żeby mieć pewność, że nie stracę, a zyskam. Myślałem o czymś kompleksowym. Mam nadzieję, że większość tych ofert jest rzeczywiście rzetelna. A może polecacie jakieś konkretne oferty. Jak coś, to czekam.

eryczek

Posty: 8

 
A ile dokładnie kosztuje cię taka usługa biura wirtualnego? Chciałbym wiedzieć choćby mniej więcej, żeby mieć porównanie z moją obecną sytuacją. Tak czy inaczej, najważniejsze to fakt, że nie będę musiał płacić horrendalnych sum za biuro.

miko_poz

Posty: 6