poradniki o finansach, portal lifestylowy

poradniki o finansach, portal lifestylowy

Witam. Mam pytanie o poradniki o marketingu. Czytaliście ostatnio coś dobrego, nowego i rzeczywiście przydatnego?

Adam 105

Posty: 3

 
A może tutaj ktoś wstrzeli się w moją potrzebę :D Szukam dobrych artykułów dla domu. Naprawdę przydatnych porad. Jeśli macie własny sprawdzony serwis, nie obawiajcie się zaproponować :)

sklepowa12

Posty: 11

 
Portal lifestylowy to świetne miejsce, gdzie można znaleźć wiele konkretnych porad. Mnie najbardziej ciekawią wskazówki dla domu, jak urządzić, jak wyposażyć. Już niedługo będziemy mieli swoje pierwsze własne gniazdko, więc tym bardziej chłonę potrzebną wiedzę. Doświadczenie z pewnością przyjdzie z czasem :)

Miki

Posty: 17

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście bardzo dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej obecnie interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Zwłaszcza jeśli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma dziś sukcesu.

muzyczny55

Posty: 8

 
Przyjaciółka ostatnio polecała mi podobno fajną stronę, gdzie można znaleźć ciekawe artykuły o finansach. Jak sobie przypomnę, dam znać. Takie porady świetnie przydają się do prowadzenia domowego budżetu.

@marcelko

Posty: 26

 
O takim czymś dowiesz się na tej stronie http://citymag.pl/telefon-dla-sportowca/. To bardzo fajnie prowadzony portal lifestylowy. Mnie się podoba, albowiem piszą ciekawie i można dowiedzieć się sporo fajnych rzeczy. Portal ma dużo kategorii, a właśnie czegoś takiego szukałam. Polecam, albowiem już niejedna porada sprawdziła się u mnie w domu.

ChosenOne

Posty: 16

 
Widzę, że mało kto poleca tu jakieś fajne poradniki o finansach. Nie znacie niczego darmowego i rzetelnego do poczytania? Jak ktoś coś, to oczywiście czekam z niecierpliwością.

labuh

Posty: 12

 
Sprawdzę, bowiem sama jestem zainteresowana poradnikami o zdrowiu. Już od dawna mam w planach przejście na zdrowy tryb życia, zwłaszcza że to ostatni gwizdek na to, by mieć dzidziusia. Jak coś dam znać, czy znalazłam coś ciekawego dla siebie. Pozdrawiam i dziękuję za propozycję.

Misio

Posty: 19

 
Sprawdzę na pewno i oczywiście niesłychanie dziękuję za propozycję. Też szukam ciekawostek i właściwie najbardziej dzisiaj interesują mnie poradniki o marketingu. Zaczynam działać na własny rachunek :) Każda porada jest w takim momencie na wagę złota. Szczególnie jeżeli chodzi o promocję firmy w Internecie. Bez tych rzeczy nie ma obecnie sukcesu.

johncena67

Posty: 18

 
Czas chyba pomyśleć o jakimś rzetelnym kursie. Choć nie ukrywam, iż najpierw czytałem mnóstwo artykułów o marketingu na blogach i portalach. To pomogło mi liznąć wiedzy. To jednakże zbyt mało, żebym był pewien rozpoczęcia swojej działalności gospodarczej. Jak myślicie?

pawel253

Posty: 9