Akcesoria GIVI, polecicie??

Akcesoria GIVI, polecicie??

Witam serdecznie. Jak istotne jest stosowne oparcie kufra GIVI? Czytam już trochę w tym temacie.

Januszek

Posty: 11

 
Akcesoria GIVI zawsze mnie interesowały, lecz zazwyczaj brakowało mi pieniędzy na ich kupowanie. Teraz stoję nieco lepiej finansowo i między innymi dzięki Waszym poradom mam nadzieję, iż uda mi się zrealizować kilka ciekawych zakupów. Każdy z nich zamierzam zrecenzować na łamach tego forum, abyście mogli zweryfikować swoją opinię o niektórych akcesoriach :)

deksta84

Posty: 18

 
Za każdym razem, gdy ktoś kupuje kufer motocyklowy musi najpierw zastanowić się nad tym, aby zakup poprzedziła płyta pod kufer GIVI.

Wybór wydaje się bezproblemowy w szczególności, gdy trafimy do sklepu, w jakim sprzedawca udzieli nam doświadczonej pomocy.

wom_ww

Posty: 15

 
Oczekiwania względem produktu, jakim jest owiewka GIVI są na ogół niewielkie. Dopiero po jej zamontowaniu posiadacze motocykli mogą odnotować rzeczywiście sporą różnicę, jeżeli chodzi o komfort podróży, która zdecydowanie szybuje w górę. Polecam to zbadać na własnym przykładzie, bo większa część ludzi nie chce uwierzyć na słowo, a to rzeczywiście 100% racji.

omen100

Posty: 12

 
Z moich obserwacji wynika, iż bardzo niewielu klientów nie decyduje się na to, aby zakupić sprawdzone osłony silnika GIVI.

Potrafią one chronić silnik z obu stron, a nieprzewidziany wypadek może nie skutkować bardzo dotkliwymi konsekwencjami pomijając kilka rys na naszym motorze. Dla mnie osłona silnika to obowiązkowe akcesorium motocykla.

mitr

Posty: 21

 
Macie rację, że motocykl bez oparcia kufra GIVI nie gwarantuje pasażerowi żadnej wygody. Z tego względu dokonałem takiego zakupu: http://www.motor-sklep.pl/kufer-givi-e55n-maxia-iii-duzy-monokey-czarny-mat-p-12.html.

Ten sklep jest naprawdę w porządku, bo zamówiłem towar w poniedziałek, a w środę był w moim domu! Polecam!

Dziadek

Posty: 9

 
Dziwi mnie, że tak wiele osób ma problemy z wyborem odpowiedniej płyty pod kufer GIVI.

Wystarczy przecież zorientować się, jaki system oferuje kufer motocyklowy, którym jesteśmy zainteresowani, a następnie dopasować do niego płytę. Niech pochodzi ona od dobrego producenta, bo różnice cenowe w tej kategorii produktów są naprawdę niewielkie.

El2CzupakaBra

Posty: 12