poradniki o motoryzacji, portal on-line

poradniki o motoryzacji, portal on-line

Będą mi potrzebne poradniki o fitnessie. Chcę dokonać w swoim życiu kilku zasadniczych zmian. Coś polecacie?

Miki

Posty: 8

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i wobec tego trudno odszukać coś naprawdę przydatnego. Może ktoś znalazł dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

Intro_69

Posty: 10

 
Podobnie to widzę. Artykuły o modzie są powielane i dlatego trudno znaleźć coś naprawdę przydatnego. Może ktoś znalazł dobry serwis i chciałby podzielić się z nami informacją :D Czekamy i prosimy ;)

tasdefleja

Posty: 9

 
Widzę, że wszyscy szukają porad w Internecie :) Nie jestem jedyna ;) Zapoznam się z artykułami na portalu lifestylowym i dam znać, czy pomogły mi w ramach moich wielkich dylematów ;)

Darjusa

Posty: 21

 
To szczerze polecam skorzystać z porad na tym portalu lifestylowym http://citymag.pl/obraczki-srebrne/. Mają tu dużą ilość ciekawych kategorii. Mąż czyta moto. Ja o podróżach, modzie, fitnessie i kawie. Fajna stronka, bo prowadzona rzetelnie i regularnie. Możesz zajrzeć, na pewno znajdziesz coś ciekawego.

andrew66

Posty: 14

 
Poradniki o fitnessie według mnie najlepiej kupić w księgarni. Masz wtedy pewność, że to fachowa lektura. Chyba, że ktoś poleca konkretny portal, na którym nie piszą bzdur, a gwarantują profesjonalną pomoc. Rozejrzę się i odezwę. Na tę chwilę nie mogę ci niczego zaproponować :)

Olekk

Posty: 6

 
Mnie też przydałoby się poczytać fajne artykuły o podróżach. Lato tuż tuż ;) Zwykle planuję dużo wcześniej wszelkie tego typu wyjazdy, zwłaszcza że najmłodszy podróżnik ma dopiero trzy latka i jest szczególnie wymagający ;)

Anno Domini

Posty: 12

 
Poszukuję moto info. Fajnie byłoby, gdyby na stronie można było odnaleźć naprawdę ciekawe poradniki motoryzacyjne dotyczące drobnych usterek i naprawa. Polecacie jakąś stronkę?

Kalleycle

Posty: 19

 
Mam przygotować naprawdę wymagającą imprezkę. W sumie nie chciałabym popełnić żadnego faux pas. Znalazłam fajne artykuły o kawie. Teraz wiem, jak powinno się przygotowywać małą czarną, żeby mile zaskoczyć gości :D Ktoś chętny? Niech się odezwie. Naprawdę rzetelna lektura. Pozdrawiam.

youmakeme

Posty: 17