e-kantor wymiana walut

e-kantor wymiana walut

Hej!
Rzetelny, sprawdzony, bezpieczny kantor internetowy potrzebny! Orientuje się ktoś w tej branży?

Ja jestem totalnie zielony niestety...

Hamacz23

Posty: 14

 
Ostatnio wymieniałem EUR przez www.amronet.pl i jestem zadowolony. Nie trzeba nic płacić za rejestrację, a sama prowizja minimalna. Najfajniejsza jest jednak szybkość. Praktycznie całość zajęła mi kilka chwil.

Pozdr!

rulsellarly

Posty: 18

 
Kiedyś dużo korzystałem z wymiany walut, bo robiłem w Belgii, ale teraz to już totalnie nie mam rozeznania, nawet nie wiem po ile euro stoi :P

Laleczka

Posty: 18

 
W tamtym roku na koniec wakacji wróciłem z pracy z Holandii i właśnie pieniądze wymieniłem sobie online. Wystarczy przelać je z konta walutowego na platformę, wymienić, a później przelać z powrotem.

Żadna większa filozofia :)

mitr

Posty: 24

 
Sam jestem ciekaw jak to wygląda w szczegółach. Brzmi ciekawie, może faktycznie warto sprawdzić jakiś kantor online. Trochę się tylko boję o tę prowizję, że może być sroga.

Tadzin

Posty: 26

 
Jak ostatnio gadałem z kumplami to już większość z nich wymienia euro przez internet. Ja jeszcze jestem pełny oldschool, ale pewnie też się przerzucę na online.

transerwis

Posty: 23

 
Mnie to wystarczy zwykły kantor na mieście, bo kasę wymieniam tylko przy okazji wyjazdu na zagraniczne wakacje, więc dość rzadko.

api12

Posty: 22

 
Szczerze powiedziawszy to jeszcze nie korzystałem z takich platform walutowych, ale w sumie, jak mówią nasi bracia za Atlantykiem – why not?:) Może kiedyś się skuszę, jak akurat będę potrzebował kantoru.

Cloperflake

Posty: 17

 
Hejo!
Jakiś czas temu sprzedawałem euro online, ale już sobie teraz nie skojarzę co to była za strona. Jeśli chodzi o kurs to wyszło dość atrakcyjnie.

polmar

Posty: 18

 
Pewnie, że kantor online to duża wygoda. Nie trzeba jeździć po mieści, porównywać kursów, a potem stać w kolejce itd. Ja zdecydowanie polecam takie rozwiązanie, zwłaszcza jak komuś zależy na czasie.

mariuseus

Posty: 18