siatki ochronne na woliery ??

siatki ochronne na woliery ??

Dzień dobry. Polipropylen czy polietylen? Z jakiego materiału lepsza będzie siatka zabezpieczająca?

Laleczka

Posty: 6

 
Od kilku lat stosuję siatki ochronne przeciw ptakom, z jakich jestem niezmiernie zaspokojony. Początkowo musiałem wydać nieco pieniędzy, natomiast później siatki zapewniają mi tylko oszczędności.

Yuri20

Posty: 10

 
Nie zapominajcie także o tym, że siatki zabezpieczające sprawdzają się także na budowie. Przynajmniej ja wykorzystywałem takową w celu asekuracji pracowników budowlanych, którzy musieli wykonywać swoje obowiązki na wysokościach.

dodo1994

Posty: 19

 
Bezdyskusyjnie najwyższej jakości siatki na balkon znajdziecie w tym sklepie internetowym: https://siatki-ochronne.com.pl/45-siatki-balkon. Polecam go, ponieważ miałem okazję kupować u nich dwukrotnie. Świetny kontakt, dobre ceny i szybka wysyłka.

Alfonsik5

Posty: 11

 
W moim domu niezmiernie przydaje się siatka zabezpieczająca dla kota, która wbrew pozorom nie zmusiła mnie do ponadprzeciętnie dużej inwestycji. W przyszłości także ją zakupię.

Alim45

Posty: 17

 
Wykorzystuję siatki ochronne na woliery, ponieważ prowadzę niewielką hodowlę ptaków. Nie ukrywam, że dzięki siatkom wykonywanie moich codziennych obowiązków staje się zdecydowanie prostsze. Ponownie także zdecydowałbym się na zrealizowanie takiego zakupu.

beata77

Posty: 12