siatka na kontener, która firma ?

siatka na kontener, która firma ?

Jakie siatki do kontenerów będą najmniej ścieralne? Zależy nam na naprawdę dobrej klasie materiałów. Z góry wielkie dzięki.

mniszek

Posty: 9

 
Solidne polipropylenowe siatki na kontenery można nabyć w tym sklepie https://ochronne.com.pl/58-siatki-ochronne-na-kontenery. Mają dobrej klasy materiał, produkcja bezwęzłowa.

rz3zn!k

Posty: 19

 
I właśnie taka jakość by mnie zadowalała. Muszę sprawdzić tylko, jaki producent siatki do kontenera. Chciałbym wybrać jak najlepiej. Cenowo to chyba wygląda u wszystkich podobnie. Jeśli macie może jeszcze jakieś dodatkowe informacje czy opinie, to naprawdę chętnie skorzystam :) IM więcej wiem, tym, lepiej.

Iunae_Milt

Posty: 20

 
Masz siatki do kontenerów w konkretnych rozmiarach, natomiast też możesz zamówić siatkę na wymiar. Najlepiej skonfigurować własne parametry, albowiem wtedy jesteś pewny, iż będzie to stosowne zabezpieczenie.

m4ddog

Posty: 24

 
Mamy polipropylenowe siatki do kontenerów i jest dobrze. Znaczy, że świetnie się je użytkuje. Poddają się przy montażu, bo są elastyczne. Można wybrać siatki wzmocnione. Są też pionowe od przegrodzenia towarów.

21gregorek

Posty: 16

 
Ja też skorzystam z opinii o siatkach do kontenerów, bo sam muszę znaleźć jakiś właściwy sposób na zabezpieczenie. Może są jakieś jeszcze inne sposoby? Szukam, czytam i zastanawiam się, bo nie chciałbym wyrzucić pieniędzy w błoto. Z tego co widziałem, mamy na naszym rynku kilku dobrych producentów.

Alim45

Posty: 20

 
Jak wybierzesz polipropylenowe siatki do kontenerów możesz mieć pewność, że się sprawdzą bez różnicy na porę roku. Nawet w śnieg mogą stać kontenery zabezpieczone w ten sposób. Poza tym masz jeszcze różne grubości siatek. Wybierz sobie taką, żeby ci się przydała do rożnych celów na przykład do noszenia towarów.

bruklin187

Posty: 9

 
Najlepszą ochronę masz dzięki siatkom do kontenerów. Nie polecam niczego innego do transportu, bo to jest efektywna, trwała i solidna siatka. Można jej użyć do osłonięcia i przenoszenia ładunków. Wiecej informacji można znaleźć na stronach producentów. Z własnego doświadczenia polecam.

namedal6

Posty: 24

 
Nie bardzo wiem. Te siatki są już w konkretnych rozmiarach? Chodzi mi o siatkę na kontener. Chyba zdecyduję się na zakup, bo innego rozwiązania raczej nie ma. Zależy mi na jakości, trwałości, żeby to nie był zakup na chwilę. Jak coś wiecie, dajcie znać. Z góry dziękuję za zainteresowanie tematem.

syrena88

Posty: 8

 
Masz do wyboru. Jest też chyba normalny polipropylen, natomiast ten bezwęzłowy jest lepszy, jeżeli chodzi o zabezpieczenia w przemyśle czy transporcie. Za bezwęzłową siatkę do kontenera zapłacisz trochę wiecej, natomiast to jest najsolidniejsze rozwiązanie. Pod kątem wytrzymałości najlepszy sprawdzony sposób.

@_yyy111

Posty: 24