dobry dentysta w Londynie

dobry dentysta w Londynie

Pytanie mam co do stomatologów - gdzie się zapisać na wizytę? Mam kilka zębów to zrobienia, może nie jest to specjalnie piekąca paląca sprawa ale też chciałabym to miarę sprawnie szybko ogarnąć.

Bernatsti

Posty: 2

 
Gabinety w których przyjmowane są dzieci zazwyczaj wyglądają troche inaczej, są bardziej kolorowe, z obrazkami na ścianach, to ma duże znaczenie żeby same wnętrza wyglądały przyjaźnie.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Najbardziej nie lubię jak dentysta coś do mnie mówi, a w zasadzie to się wypytuje jak leżę z wacikami w buzi..ja nie wiem jak on chce żebym mu wtedy odpowiedział? :)

david011

Posty: 20

 
Gdyby tak zęby się nie psuły to naprawdę świat byłby piękniejszy. Igła i dentysta to dwie rzeczywistości które budzą we mnie największy strach od lat.

HiT92

Posty: 21

 
Dla mnie stomatologia to bardzo dziwna specjalizacja. Juz wolałbym być ortopedą, lekarzem rodzinnym, czy tam laborantem...ale grzebanie ludziom w zębach to musi być wyjątkowo trudna robota, a jednocześnie bardzo precyzyjna.

Jarko445

Posty: 3

 
Ja to muszę sobie coś zrobić z zębami bo już są bardziej żółte niż białe a myję codziennie i to takimi naprawdę dobrymi pastami....jednak kawa herbata itd. muszą robić swoje.

mitr

Posty: 23

 
Dużo masz różnych gabinetów stomatologicznych w mieście. Ja trafiłam trochę przypadkowo w Clapham do firmy ze strony dentistnearme.dentist. Jestem zadowolona, raz do nich przyszłam parę miesięcy temu no i od tamtej pory wracam. Jest miło jest sympatycznie, najważniejsze że bez bólu. :)

jesika

Posty: 4

 
Poszła ta medycyna bardzo do przodu w ostatnim czasie. Zwłaszcza to widać na zachodzie, bo w Polsce to ciągle jesteśmy parę kroków z tyłu. Ale tutaj w UK czy jak byłam w USA to naprawdę są w stanie już wyleczyć prawie wszystko i to w wielu przypadkach wyjątkowo mało inwazyjnie

Trener

Posty: 16

 
Najbardziej się boję leczenia kanałowego. Już tyle się na ten temat nasłuchałem od ludzi, że nie chciałbym tego przeżyć. Chociaż pewnie w dzisiejszych czasach takie leczenie jest na porządnym znieczuleniu ale mimo wszystko...

trans34

Posty: 6

 
Wszystko wskazuje na to że córce założymy aparat ortodontyczny i tak się zastanawiamy z mężem nad tym co wybrać. Niby można korygować ten zgryz aparatem ruchomym, ale stały też wchodzi w grę, ponoć daje dużo lepsze efekty.

labuh

Posty: 11