Problemy z potencja

Problemy z potencja

Jakie macie, koniecznie sprawdzone metody na podgrzanie atmosfery w sypialni? Przyznam, że z dziewczyną jestem już od 3 lat i czasami mam spadki nastroju. Nie wiem, z czego to wynika. Macie podobnie, jakieś rozwiązania sprawdzone może?

edziu

Posty: 4

 
Niskie libido miałem, kiedy chorowałem na nadciśnienie, więc wizyta u kardiologa nie zaszkodzi. Z drugiej strony to mężczyzna jest zawsze stroną aktywną w związku, a jeżeli partnerka nie wykazuje w ogóle inicjatywy to fajerwerków nie można się niestety spodziewać.

Jimer66

Posty: 18

 
U mnie spadek libido wystąpił przez chorobę. Później ćwiczyłem, dieta, ale słabo pomagało. Dopiero po dr Penigreat i po zmianie stylu życia wszystko wróciło do normy. Na pewno po tym zauważysz wzrost członka, bo ukrwienie jest maksymalne. To od razu czuć przy stosunku. Nie trzeba mi dużo, żeby się podniecić, a wcześniej bywało naprawdę różnie. Jak nie chcesz chemii, tylko czegoś naturalnego spróbować to jak najbardziej polecam. Nie tylko ode mnie usłyszysz pozytywne rzeczy o tych tabletkach. Wielu mężczyzn chwali.

david011

Posty: 20

 
Kumpel kiedyś bardzo mocno schudł, ze 140 kg do 85, bo się leczył, czy coś, no i właśnie mówił nam, że penis wyraźnie większy się zrobił, jakby ciało mu wcześniej zabierało. Przemyśl odchudzanie, ale wiadomo, że szybko to nie zrobisz metamorfozy.

Babeczka

Posty: 7

 
Dzisiejszy 30 latek to dawny 40 latek można powiedzieć. Tempo życia zmieniło się na niekorzyść. Do tego dodaj bardzo złą dietę, brak męskich autorytetów. Jak ci nie stanie to nie masz nikogo, kto normalnie doradzi. Nie wiem, dostrzegam pewien kryzys męskości. Warto się leczyć w każdym razie, koniecznie naturalnie.

Black_Riot

Posty: 3

 
W pierwszej kolejności zmiana stylu życia. Jak to nie pomoże to seksuolog. Problemy intymne odbijają się na wszystkich strefach życia, więc nie bagatelizować mi tutaj tematu proszę.

TomekK

Posty: 9

 
Kobiety w nerwach często mówią, np. do swoich „misiów”, że mają małe penisy. To straszna obelga, a w praktyce można niewiele zrobić. Operacja to naprawdę dla mikrusów raczej, droga. Zostają suplementy, ale tutaj trzeba uzbroić się w cierpliwość. Od razu nic nie będzie. Według mnie po kuracji półrocznej można dopiero porównywać wyniki.

wacek55

Posty: 10

 
Tylko operacja nie u każdego jest możliwa do przeprowadzenia. A i mało kto na światowym poziomie w kraju wykonuje, więc lepsza opcja to sprowadzenie suplementu znanego za granicą. W Polsce ciężko znaleźć jeszcze w legalnym obrocie.

mateo29

Posty: 10

 
Średnia europejska, jeżeli chodzi o wielkość penisa jest całkiem niezła. W Polsce to mniej więcej 13 – 15 cm. Wynika tak z różnych opracowań.

Anno Domini

Posty: 5

 
Mam 43 lata, od 3 lat problemy z potencją. Z suplementacji nigdy nie korzystałem, ale się przekonałem, bo po prostu lepiej się czuję, nie tylko w łóżku. Suplementy na potencję ogólnie dobrze pobudzają energetycznie. Jakiś cały dzień jestem pozytywnie nastawiony do życia.

Azazel412

Posty: 11