szyna relaksacyjna na zęby, znacie ?

szyna relaksacyjna na zęby, znacie ?

Mam pytanie do osób, które noszą szynę okluzyjną. Od czego zacząć? Nie znam dobrego stomatologa. Może kogoś polecacie?

opiter78

Posty: 1

 
Fakt, bowiem ja też zaniedbałem pójście do lekarza wówczas, gdy trzeba było, a miałem podejrzenie, iż to może być bruksizm. Stomatolog powiedział, iż wystarczyłaby szyna, a teraz na nieszczęście zęby trzeba najpierw wyleczyć. Koszt bez wątpienia zdecydowanie wyższy :( Aha koniecznie trzeba udać się do doświadczonego gabinetu, bowiem nie w każdym leczą tę chorobę dobrze.

wrrraak22

Posty: 6

 
Na pierwszej wizycie wszystko mówią. Wtedy już wiesz, jaką ci polecają szynę okluzyjną i jaka będzie jej cena. U mnie nie wyszło drogo. Jak nie trzeba leczyć zębów ani uzupełniać braki, to koszt nie jest wysoki.

xtigerx

Posty: 7

 
O leczeniu bruksizmu dużo można dowiedzieć się z tej strony http://chorobaokluzyjna.pl. Polecam zajrzeć, ponieważ to niezwykle dobry gabinet stomatologiczny, gdzie leczą chorobę okluzyjną z niezwykle wyśmienitym skutkiem.

Nikiiii

Posty: 3

 
W ramach choroby okluzyjnej najlepiej udać się na pierwszą wizytę diagnostyczną. U mnie wszystko wtedy powiedzieli, nawet koszt leczenia poznałam. Tak w ciemno szukać na stronach nie ma co. Na pewno jak są jakieś braki w uzębieniu, to trzeba je wypełnić. Tutaj właśnie jest ten koszt, bo sama nakładka dużo nie kosztuje. Opłaca się po prostu iść od razu i nie zwlekać z wizytą.

Wariat

Posty: 6

 
Warto poczytać o chorobie okluzyjnej i zdać sobie sprawę, że leczenie jest zdecydowanie prostsze i tańsze, jeśli od razu udamy się do stomatologa. Mojemu synowi zlecono szynę i super pomogła. Tyle, że ja wybrałam się z nim do dentysty bardzo szybko :)

Serduszko4

Posty: 6