dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

dobra klinika leczenia żylaków w Londynie

Szukam pomocy lekarskiej w związku z żylakami. Problem początkowo był nieduży ale ostatnio narobiło się tych żył na łydkach bardzo dużo. Gdzie dobrze się tym zajmują jeśli chodzi o Londyn?

gzdyl

Posty: 1

 
Jeśli o mnie chodzi to problemy z żylakami miałam jeszcze w Polsce przed przeprowadzką do UK, ale za leczenie wzięłam się dopiero na wyspach. Mogę doradzić klinikę w dzielnicy Clapham w Londynie. Na stronie sw11clinic-clapham.co.uk/varic jest do nich kontakt i trochę więcej szczegółów apropos samej kuracji.

Marko

Posty: 5

 
Ja to stawiam na profilaktykę od jakiegoś czasu i po prostu zacząłem dbać o siebie i nie choruję. Inna dieta, codziennie jakiś trening (albo siłownia, albo idę pobiegać), rzuciłem palenie, alkohol tylko okazyjnie i od razu mi wyniki badań poszły w górę.

21gregorek

Posty: 12

 
Teraz z żylakami można się w miarę fajnie uporać. Pamiętam że jak w Polsce moja babcia szukała pomocy już jakieś 20 lat temu to naprawdę to leczenie wyglądało bardzo słabo, metody rodem z komuny.

Mr Frog

Posty: 6

 
Akurat opieka medyczna w UK jest na bardzo dobrym poziomie, o wiele lepiej leczyć się tutaj niż w Polsce. Ale co do żylaków to nie doradzę akurat ten temat to jest dla mnie czarna magia, nie mam pojecia co i jak.

domrrrr

Posty: 5

 
Mój dziadek ma żylaki i jakoś żyje. Prawdą jest że nie są one jakieś specjalnie wielkie ale są na tyle żeby było je widać i żeby straszyły...na szczęście widać je tylko jak dziadek założy szorty latem – bo są na łydkach.

Julian

Posty: 12

 
Sporo ludzi ma żylaki, ale mały procent ma rzeczywiście duże i typowo chorobowe. Teraz z tego co wiem to są w ogóle różne metody usuwania , ale co i jak, który zabieg najlepszy to tutaj nie podpowiem. Sporo o tym piszą w necie .

TomekK

Posty: 3

 
Skąd właściwie się biorą żylaki? To jest efekt jakiejś niewydolności ukladu krążenia, problemy z sercem, słabe naczynia krwionośne? Ktoś tu się zna na temacie troszkę lepiej niż zwykły Kowalski? ;-)

Czarek

Posty: 7

 
Ogólnie ludzie teraz mają problemy z krążeniem co się przekłada też na to jak wyglądają żyły. Ponoć coraz młodsze osoby mają zawały, już wcale nie jest to problem osób po 60 tce ale nawet 40 latków.

wacławek56

Posty: 6

 
Nie za bardzo wiem gdzie się akurat z żylakami zgłosić. Jeśli chodzi o lekarza rodzinnego czy dentystę to bym wiedział do kogo sobie podjechać ale żylaki to już grubszy kaliber, trudna sprawa.

xtigerx

Posty: 3