strony www, jaka firma ?

strony www, jaka firma ?

Dzień dobry. Mam pytanie, czy może ktoś z was korzystał z usług fotografii studyjnej. Czego szukać, czym się kierować?

Hostelos3

Posty: 9

 
Z tego co widzę, to potworzyło się obecnie mnóstwo tego rodzaju agencji. Nie wiadomo którą wybrać. Jak coś, to piszcie. Może ktoś korzystał już z jakiejś sprawdzonej oferty i może polecić. Nie ma to jak z polecenia. Najpierw potrzebują usługi projektowania logotypów.

Dagmara87

Posty: 22

 
Polecam tę firmę od projektowania logotypów http://www.duonet.eu/pl/oferta/branding/48-logo. Świetnie znają się na rzeczy. Sam korzystałem i jestem bardzo zadowolony. Jeśli chodzi o inne usługi to również.

Penio

Posty: 10

 
Z tego co widzę, to potworzyło się dziś mnóstwo tego rodzaju agencji. Nie wiadomo którą wybrać. Jak coś, to piszcie. Może ktoś korzystał już z jakiejś sprawdzonej oferty i może polecić. Nie ma to jak z polecenia. Najpierw wymagają usługi projektowania logotypów.

marcin225

Posty: 17

 
Mnie koniecznie konieczna jest fotografia produktowa. Z góry dziękuję za pomoc w odnalezieniu sprawdzonych usług. Koniecznie musi być to fachowo działająca firma.

Trener

Posty: 8

 
Dokładnie ja też będę potrzebował tego rodzaju usług. Koniecznie muszę znaleźć kogoś rzetelnego od projektowania stron internetowych. Muszę zerknąć na oferty usługodawców. Nie mogę pozwolić sobie na pierwszą z brzegu firmę, która nie sprosta moim oczekiwaniom.

wiesław11

Posty: 12