siatka na kontener, zna ktoś ?

siatka na kontener, zna ktoś ?

Szukam solidnych siatek bagażowych. Chodzi mi dla siebie, jak mam coś nieraz do przewiezienia. Polecacie jakieś konkretne?

gruszk34

Posty: 4

 
Najlepiej kup siatki na motory. To faktycznie profesjonalny sposób na zabezpieczenie w transporcie. To są niezwykle wytrzymałe siatki. Produkowane z solidnych tworzyw, są elastyczne, a więc bez problemu zabezpieczysz motocykl na naczepie. Osobiście korzystam z takich przy transporcie mebli, które też są ciężkie ;( i sprawdzają się znakomicie.

Hardkorowy Koksu

Posty: 13

 
Koniecznie polski producent :D A tak w ogóle to, jeśli chodzi o siatki bagażowe, to one nie są drogie, nawet jak mówimy o tych jakościowych. Akurat na tym asortymencie to bym nie oszczędzał, bo chodzi przecież o bezpieczeństwo. U producenta zawsze dopytasz o to, co cię dokładnie interesuje.

TomekK

Posty: 9

 
Pewnie, że tak najlepiej. W zasadzie nie polecam kupowania siatki na kontener czy innej transportowej byle gdzie. U producenta masz pewność co do właściwej jakości. Cenowo też zapewne jest taniej niż w sklepach.

daron64

Posty: 22

 
Najlepiej spytaj, ale osobiście uważam, że obydwa te materiały doskonale nadają się na siatki do samochodów. Jeśli chodzi o elastyczność, to są podobne. Poza tym są okej, bo są też odporne na działanie substancji chemicznych.

MsIp

Posty: 12

 
To bardzo dobra oferta siatek bagażowych https://bagan.pl/auto-siatki-trasportowe/siatkibagazowe. Właśnie tutaj się wyposażyliśmy ostatnio i okazuje się, że świetna jakość. Na prawdę dobra produkcja.

Dziadek

Posty: 3

 
No właśnie są elastyczne, wobec tego nie uszkodzą się prędko. Też już nas czekają zmiany, bo stare odmawiają posłuszeństwa :) Jakiś sklep z siatkami grodzącymi przestrzeń załadunkową polecacie?

Laleczka

Posty: 11