Litery podświetlane

Litery podświetlane

Prowadzę aptekę i chciałbym zainwestować w profesjonalne litery podświetlane tudzież inne tego rodzaju szyldy. Chciałbym żeby punkt był widoczny z daleka i wyróżniał się na tle innych lokali w okolicy. Kto takie materiały wykonuje na dobrym poziomie?

andrew66

Posty: 10

 
Mam już od kilku lat pylon przy zjeździe na mój warsztat i powiem szczerze, że zauważyłem zwiększony ruch odkąd go postawiłem. Także jak najbardziej warta uwagi inwestycja.

FOTOhihi

Posty: 10

 
Widziałem ostatnio na stronie jednej firmy bardzo fajny podświetlane pylony i nawet się z nimi skontaktowałem, ale jak mi cenę zaśpiewali to grzecznie podziękowałem.

dubuś23

Posty: 9

 
Do zamontowania na dachu szukam od dłuższego już czasu odpowiednich dużych liter z podświetleniem i nie wiem na co się ostatecznie zdecydować. Kilka projektów dostałem od różnych firm i powiem, że żaden mi jakoś super do gustu nie przypadł.

Antekkk

Posty: 18

 
Dobrą robotę wykonała dla mnie ekipa z Neobrand (neobrand.pl). Zamawiałem full pakiet bo litery podświetlane, ale też pylon i kaseton. Teraz moja firma już na pewno nie ginie w tłumie innych. Dobra cena, krótki termin oczekiwania, wysoka kultura osobista ze strony wykonawcy.

Dagmara87

Posty: 16

 
Jestem po rozmowie z jedną agencją, która ma mi zrealizować zamówienie na większą partię reklam zewnętrznych i zobaczymy jak się ułoży współpraca. Dam znać za jakiś czas trochę więcej, jak już te reklamy będę miał w rękach.

Yuri20

Posty: 6