Torby papierowe, dobra firma?

Torby papierowe, dobra firma?

Witam, potrzebuję znaleźć tanią firmę, która zajmuje się drukiem reklamowym na torbach papierowych. Interesuje mnie duża ilość.

Złoty

Posty: 3

 
Ta firma trudni się takim drukiem od lat http://www.awadruk.com.pl. Zamawiałam u nich torby papierowe z reklamą swojej marki. Bardzo dobrze zrobione, wszystko w porządku, także polecam.

Zamówienie bardzo szybko zrealizowane.

namedal6

Posty: 18

 
A mnie się wydawało, że reklamowe torby foliowe przezywają już swój kres. No ale rzeczywiście, żeby nowa firma mogła się promować za pomocą tego typu żywej reklamy, to „reklamówki” są najtańsze. Też bym chyba od nich zaczął. Tak czy inaczej są nam potrzebne, jedni wezmą takie, inni lepsze z materiału.

Sewerynus

Posty: 9

 
Oj ta reklama. Nawet nie myślałam kiedyś, iż będę musiała zastanawiać się jak tu działać i co wybrać, żeby moja firma była rozpoznawalna. Teraz jest rzeczywiście ciężko. Może spróbuję z tymi torbami reklamowymi, jak nie wyjdzie postawię na inne gadżety reklamowe tak, jak polecacie na forum.

pmrm1

Posty: 14

 
W takie torby foliowe to raczej pakują w marketach, a one już nie potrzebują reklamy. Ja bym postawiła bardziej na coś ekologicznego, papierowe albo z materiału. Koszt jest oczywiście wyższy, ale wygląd zdecydowanie lepszy.

yetisize

Posty: 18

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, ale w przyszłości warto o czymś takim pomyśleć. Chyba, że znalazłabym firmę, która proponuje bardzo atrakcyjne ceny.

Złoty

Posty: 20

 
Wydaje mi się, iż jeżeli chodzi o torby papierowe, to chyba drogo taki interes wychodzi. Przy moich zyskach nie wiem, czy mogłyby być darmowym gadżetem reklamowym. Na razie nie mam takich, lecz w przyszłości należałoby o czymś takim pomyśleć. Chyba, iż znalazłabym firmę, która oferuje niezwykle atrakcyjne ceny.

RuFiK

Posty: 21