Dachy epdm

Dachy epdm

Czy w waszej opinii faktycznie jest sens korzystania z membran płynnych? Jest to dodatkowy wydatek i zastanawia mnie czy warto zainwestować czy może to tylko przereklamowany produkt, który tak naprawdę nic nie daje?

Marti

Posty: 5

 
Moim zdaniem dobry dach płaski to taki, który jest w stanie wytrzymać przez bardzo długi czas bez żadnych usterek. Dlatego też polecam Ci zastosować membrany płynne, które ochronią dach przed opadami deszczu oraz śniegu a tym samym sprawią, że będzie on znacznie bardziej wytrzymały i posłuży przez dłuższy czas.

mitr

Posty: 21

 
Do wszystkich swoich hal dachy płaskie zamawiałem w firmie: http://www.dachy-zrbzawadzki.pl/oferta-dachy-plaskie.html i jestem jak najbardziej zadowolony z ich usług ponieważ wszystko przebiegło bardzo szybko i sprawnie a przy tym cena nie była wysoka.

@_yyy111

Posty: 20

 
Osobiście we wszystkich swoich halach produkcyjnych posiadam dachy płaskie i jeżeli zamówisz je u profesjonalnej firmy to nie powinieneś mieć żadnych problemów. Nowe dachy tego typu są naprawdę wytrzymałe i nie ma mowy o jakichkolwiek przeciekach czy pęknięciach. Dlatego moim zdaniem jak najbardziej warto.

Adi666

Posty: 11

 
Jak najbardziej polecam Ci pokrycie dachu membranami płynnymi ponieważ gwarantuję one znacznie większą wytrzymałość i moim zdaniem wcale nie są gigantycznym kosztem.

Modniś

Posty: 13

 
Moim zdaniem w przypadku drobnych uszkodzeń remont dachu płaskiego jak najbardziej ma sens. Jest to przede wszystkim znacznie tańsze od wymiany całego dachu a często przynosi dokładnie taki sam efekt.

basu

Posty: 13