dobry hydraulik w Krakowie, szukam!

dobry hydraulik w Krakowie, szukam!

Witam. Mam problem ze starą instalacją centralnego ogrzewania. Szukam kogoś z Krakowa, kto się zajmuje takimi rzeczami.

muzyczny55

Posty: 4

 
Również szukam oszczędności i też zastanawiałem się nad instalacją ogrzewania podłogowego, które współpracowałoby z oszczędnymi urządzeniami. Nie mam jednak zamiaru skorzystać z pierwszego lepszego hydraulika z Krakowa. Szukam dobrych rzetelnych firm, więc jak znacie, to piszcie. Bardzo dziękuję. Sprawa jest dość pilna.

czartoryski

Posty: 11

 
Fotowoltaika idzie w parze z ogrzewaniem podłogowym. Bez dwóch zdań to najlepsze rozwiązanie w domu. Wiem, bo użytkuję i widzę, jakie to mogą być oszczędności. Fachowiec z Krakowa robił mi to wszystko i jestem niesłychanie zaspokojony. Rzeczywiście nie ma się co zastanawiać. To przyszłość, a w zasadzie o dużo tańsza przyszłość.

retrun

Posty: 2

 
Na pewno nie od razu. Upłynie trochę czasu, zanim się zwróci. Niemniej jednak od samego początku jesteś w stanie zauważyć, że nie płacisz tyle, co wcześniej za ogrzewanie czy prąd. Koniecznie musisz mieć jakieś dobrego hydraulika z Krakowa.

Lalka

Posty: 9

 
To świetna firma, która świadczy kompleksowe usługi hydrauliczne http://www.instalco-krakow.pl. Najlepiej wejść na stronę i sobie sprawdzić. Hydraulik z Krakowa z bogatym doświadczeniem.

Jimer66

Posty: 19

 
Zachęcam wszystkich zainteresowanych do jakiejś rzetelnej lektury o oszczędnych i ekologicznych rozwiązaniach grzewczych. Bo to faktycznie przynosi mnóstwo korzyści w tym również finansowych. Później tylko pozostaje fakt odszukania dobrego hydraulika z Krakowa :)

jordanos

Posty: 8

 
Podejrzewam, że taka inwestycja nie zwraca się od razu. Ale już podjąłem decyzję co do centralnego ogrzewania i konkretnego systemu. Naoglądałem się ofert z Krakowa, kalkulowałem i liczyłem :D To naprawdę korzystny sposób.

jesika

Posty: 6