Czy dostanę w Polsce folie grzewczą ?

Czy dostanę w Polsce folie grzewczą ?

Mam pytanko odnośnie elektrycznego ogrzewania podłogowego. Czy sprawdza się u was ten system? Gdzie kupowaliście folię?

Marko

Posty: 4

 
Taka folia grzejna nie jest droga w porównaniu z tym ile niesie ze sobą zalet. Nie widzę innego rozwiązania do domu, teraz gdy energia ciągle idzie w górę. Poza tym moje dzieci są alergikami. Szczerze ich stan zdrowia odkąd zdecydowaliśmy się na takie ogrzewanie bardzo się poprawił.

Sewerynus

Posty: 9

 
Właśnie u nich zaopatrywaliśmy się w matę grzewczą. Fachowiec, który u nas robił ten remont chwalił wykonanie, zarówno też mogę przyłączyć się do polecenia sklepu. Tym bardziej, że nie jest drogo.

mJaUrVcEin

Posty: 17

 
Swoje elektryczne ogrzewanie podłogowe wyposażyłem tutaj http://termofol.pl. Bardzo cieszę się, że trafiłem na tak rzetelnego producenta, którego każdemu polecam. Do ich produktów nie da się przyczepić.

Gumis

Posty: 12

 
Sporo słyszałem o tych foliach grzejnych. Może to i przyszłościowe rozwiązanie. Jak na razie zdecydowałem się na alternatywę ogrzewania, czyli kominek. Wiadomo, że nie ma zalet zdrowotnych, ale trochę oszczędności można poczynić :)

howardwebb

Posty: 16

 
Akurat ten sklep tego dystrybutora miałem okazję sprawdzić :) mamy elektryczne ogrzewanie podłogowe właśnie od niego. Nic z produktem się nie dzieje, działa ok, pierwsza klasa, polecam.

DiD3K

Posty: 10

 
Nie ma chyba lepszego systemu ogrzewania niż takie. Nie sądziłem, iż aż tak będę zadowolony. Pamiętajcie jednak, by folie grzewcze kupować u sprawdzonego producenta. W końcu to wybór na lata.

Kasia

Posty: 14

 
Też kiedyś pytałem czy to opłacalny zabieg. Teraz sam już widzę różnicę. Od dwóch lat mam elektryczne ogrzewanie podłogowe i chwalę je sobie bardzo. Nie tylko chodzi o oszczędność na energii, lecz całkiem różne jest w domu powietrze. Nie da się tego nie zauważyć. Poza tym temperatura jednakowa w całym pomieszczeniu i ciepłe stopy ;)

Tatusiekk

Posty: 20

 
Też zauważyłam różnicę. W okresie grzewczym wiecznie miałam wysuszoną śluzówkę nosa. To był koszmar. Tej zimy było inaczej. Zamontowaliśmy ogrzewanie podłogowe w salonie i sypialni. Po prostu inna bajka. Komfortowo to za mało powiedziane. Względem zdrowia mega różnica.

ksyhoo

Posty: 14

 
Polecam produkt, bo nie tylko, że jest teraz na niego moda i jest to luksusowe rozwiązanie, ale szczególnie z tego powodu, że folia grzewcza ma niesamowicie dużo zalet w kwestii naszego zdrowia. Tego producenta też jak najniezwyklej polecam.

RafBe

Posty: 16