Czy jest jakaś firma która montuje kominek ?

Czy jest jakaś firma która montuje kominek ?

Szukam konkretnych propozycji odnośnie kominka gazowego, jaki jest najlepszy, niekoniecznie do ogrzewania, sporadycznego rozpalania? Polecacie jakiegoś sprzedawcę?

opiter78

Posty: 2

 
Też poszukuję, niemniej jednak chciałabym odnaleźć naprawdę mega oryginalną ofertę kominków w Krakowie, albo też może zdecydują się na sklep, który realizuje indywidualne projekty. Cenię sobie angielski styl, może zobaczę co mają tutaj, gdzie proponujecie:)

Wariat

Posty: 6

 
Już zamówiłem ten montaż kominków w Krakowie, jak na razie nic nie powiem w tym temacie. Przyjadą, ocenię, dam znać ;) Mam nadzieję, że nadal będę miał tak dobry humor jak teraz :-) Poczekamy, zobaczymy.

ukrwios

Posty: 14

 
Mają rzeczywiście ładne kominki, jak tylko niedługo będę w Krakowie będę musiała zajrzeć do ich salonu, zobaczyć jak wyglądają ekspozycje.

Różyczka

Posty: 21

 
Kupowałem tutaj https://www.komineczek.pl/pl/c/KOMINKI-Z-MONTAZEM/156. Jeśli chodzi o ich ofertę to jest bardzo profesjonalna, można wybrać nawet coś bardzo taniego. Poza tym oferta dotyczy kominków z montażem w Krakowie, więc 2 w 1 :)

Ania

Posty: 12

 
To kraków więc ofertę kominki mamy tu na każdym kroku. Powiem szczerze, że akurat ja nie miałam z fachowcami, którzy do mnie przyjechali na montaż żadnych problemów, ale znajomym kompletnie namieszali tak, że konieczny był demontaż instalacji :( trzeba uważać kogo się wybiera.

Motospec

Posty: 14

 
To kraków więc ofertę kominki mamy tu na każdym kroku. Powiem szczerze, iż akurat ja nie miałam z fachowcami, którzy do mnie przyjechali na montaż żadnych kłopotów, niemniej jednak znajomym kompletnie namieszali tak, iż konieczny był demontaż instalacji :( trzeba uważać kogo się wybiera.

Laleczka4

Posty: 20

 
Po montaż kominków w Krakowie warto udać się właśnie do nich. To firma od lat działająca. Nawet moi rodzice tam zamawiali swój kominek.

propek1

Posty: 6

 
Na nasz kraków to nie mamy co marudzić, bo kominków i usług w tej branży jest od groma i trochę. Sama się pogubiłam, więc weszłam na forum :) Sama nie wiem czy wybrać coś co będzie grzało cały dom, jakąś konkretną instalację, czy może jednak zwykły kominek mi wystarczy. Dom nie jest duży, mam dylemat.

Warren1987

Posty: 8