Kto wykona mi kosztorys budowlany we Wrocławiu ?

Kto wykona mi kosztorys budowlany we Wrocławiu ?

Jak znacie jakąś dobrą i skuteczną firmę, która zajmuje się sporządzaniem kosztorysów dla banku we Wrocławiu, dajcie znać. Dzięki.

Trener

Posty: 8

 
W prawie jest już tak ustanowione, że musisz mieć kierownika budowy domu. We Wrocławiu znajdziesz bez najmniejszych problemów rzetelnych ludzi, można zgłosić się również do firmy, która zajmuje się tego rodzaju działalnością.

WTFurdoin

Posty: 11

 
Ja też będę musiał już niedługo zająć się znalezieniem kogoś do przeglądów okresowych budynków we Wrocławiu. Myślałem, żeby dać ogłoszenie, ale wiadomo, że lepiej z polecenia jakąś firmę, z której już ktoś korzystał:) Nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, a przegląd przecież trzeba zrobić.

labuh

Posty: 10

 
Polecam zarządzanie projektem budowlanym przez tę firmę we Wrocławiu http://bauhaus.org.pl. Niezmiernie rzetelna działalność. Ja jestem zadowolony.

Appell

Posty: 14

 
Nie bardzo orientuję się w tych sprawach, ale jeśli chodzi o dziennik budowy domu to musi być prowadzony chyba przez kierownika budowy, a nie przez kogokolwiek. Tu we Wrocławiu to nie problem znaleźć specjalistę.

Dziadek

Posty: 6

 
Nigdy nie miałem potrzeby zatrudniania kogoś do zarządzania projektem we Wrocławiu. Lecz ostatnio dopada mnie kryzys i nie radzę sobie, więc poszukuję. Przeglądałem stronę tej firmy, wydają się być rzetelni. Będę się kontaktował. Dziękuję za pomoc.

KKkurol

Posty: 10

 
Najlepiej organizowane, szybkie i profesjonalne przeglądy okresowe budynków we Wrocławiu. Polecam usługi tej firmy. Stale z nich korzystam. Mam do firmy zaufanie. Polecam też ze względu na cennik i czas realizacji usług, sprawnie działająca firma, z jakimi nie często się można spotkać. Warto o kontakt.

intimiss

Posty: 17

 
Też zlecałem kosztorys dla banku we Wrocławiu tej firmie i muszę przyznać, iż za pierwszym razem wszystko poszło gładko. Bez żadnych poprawek. Polecam.

Dr-House

Posty: 20