siatki budowlane, dobra oferta ?

siatki budowlane, dobra oferta ?

Co dokładnie polecacie w ramach siatek ochronnych na budowę. Chodzi nam o materiał, sklep czy nawet producenta. Koniecznie polskiego :) Dzięki.

Iwona3

Posty: 2

 
A co sądzicie o siatkach asekuracyjnych? Podobno są naprawdę jakościowe i warto je kupić niż kombinować jakieś inne rozwiązania. Z tego co widziałem, to zakup nie jest chyba nawet taki drogi. Ktoś pisał kiedyś, iż online jest zdecydowanie taniej :) Może nawet z bezpłatną dostawą. Jak coś wiecie na ten temat, to piszcie.

duduś33

Posty: 8

 
Jak wam zależy na dobrej klasie siatek grodzących teren budowy, to zwróćcie uwagę na certyfikaty, bo naprawdę są ważne. Można spotkać na rynku jakieś podróby i wcale to nie są jakościowe polipropylenowe siatki.

borek149

Posty: 8

 
Polipropylenowe siatki ochronne na budowę są dobre, polecamy. Mamy takie. Są super nie tylko dlatego, że są skuteczne i wytrzymałe, ale łatwo się je czyści. Mają też taką właściwość, że nie chłoną zanieczyszczeń.

labuh

Posty: 5

 
Żeby tak nas szef chciał zadbać o takie siatki bezpieczeństwa. Ma w nosie, jakieś dziadostwo przywiózł nie wiadomo skąd :D Na razie się śmiejemy, ale dopóki się naprawdę komuś coś nie stanie. Jak widzę, to te siatki nie są przecież jakąś wielką inwestycją. Ale oszczędzać na czymś przecież trzeba.

Mariusz

Posty: 7

 
Generalnie siatki zabezpieczające budowę produkowane są PP lub PE. Mnie się wydaje, iż jakichś ważnych różnic to chyba nie ma. Wiem, iż polipropylen jest odporny na substancje chemiczne. Chyba najlepiej dopytać sprzedawcę, bowiem cenowo podobnie to wygląda.

Gucio

Posty: 3

 
Jeżeli chcecie być rzeczywiście pewni kupna siatek zabezpieczających budowę, to polecamy tę ofertę https://bagan.pl/siatkibudowlane/siatkizabezpieczajace-budowy. Koniecznie zobaczcie i zakupcie, albowiem na obecny moment lepszej ofert chyba nie ma.

WacDEC

Posty: 23

 
Co do siatek ochronnych na budowę, to właśnie mam takie w planach nabyć. Sprzedawca zachwalał polipropylenowe, więc akurat jemu zaufam, albowiem to atrakcyjna polska firma. Możecie poczytać sobie o nich.

pawel253

Posty: 9

 
Możecie zdecydować się na polipropylen lub polietylen, gdyż oba te materiały są niezwykle w porządku pod kątem użytkowania i skuteczności. Takie są najlepsze siatki na rusztowania, innych nie polecamy, bo sami tylko takie stosujemy i wiemy, co idealne :-)

intimiss

Posty: 17