tani hydraulik w Krakowie, szukam!

tani hydraulik w Krakowie, szukam!

Mam w planach instalację ogrzewania podłogowego. Może polecacie jakieś dobre firmy z Krakowa, które zajmują się takimi usługami.

Mord

Posty: 1

 
Mam znajomego hydraulika i też nigdy nie ma dla mnie czasu ;) A tak na poważnie, rzeczywiście trochę się trzeba naczekać na montaż ogrzewania podłogowego w Krakowie.

polmar

Posty: 18

 
Będę potrzebował modernizacji centralnego ogrzewania i też muszę kogoś konkretnego znaleźć. Koniecznie z Krakowa ktoś, kto zna się na pompach ciepła i kotłach kondensacyjnych.

beata77

Posty: 11

 
Nie demonizuj, tylko poszukaj na spokojnie. Skontaktuj się też z firmami z okolic, bo oni chętnie dojeżdżają. Na pewno musisz odnaleźć rzetelną firmę, która wystawi ci gwarancję na usługi. Nie polecam szukać hydraulika w Krakowie, który będzie najtańszy. Chyba wiesz, o co mi chodzi ;)

yetisize

Posty: 19

 
Chyba skorzystam z usług jakiejś większej firmy, która ma renomę i będę wiedział, że ma też dobre opinie. Pewnie, że chciałbym znaleźć taniego hydraulika w Krakowie, ale ważniejsza jest dla mnie najwyższa jakość usług.

dermu34

Posty: 13

 
To naprawdę sprawdzony hydraulik z Krakowa http://www.instalco-krakow.pl. Firma działa na rynku od lat i dlatego jej zaufałem. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do wykonanych prac. Polecam.

drumer

Posty: 7

 
Niebawem też będę potrzebował usług hydraulicznych. Martwię się, jak widzę takie opinie, że hydraulika w Krakowie trzeba sobie zamówić dużo wcześniej. U mnie to będzie duża robota, dlatego pewnie już dziś jest najlepszy czas, żeby zacząć poszukiwania. Na pewno skontaktuję się z tymi fachowcami, których tu polecacie.

pawelbin

Posty: 22

 
Znam ten ból. Wszyscy napierają na ciebie, a ty nie masz możliwości rozwiązania problemu :D Gdy robiłem u siebie ogrzewanie podłogowe, wcale to prędko nie poszło. Po drodze wyszło sporo innych problemów. Z takimi nieoczekiwanymi sytuacjami też trzeba się liczyć i brać je pod uwagę. Dobrze, iż mamy w Krakowie porządnych fachowców. Powodzenia.

grzes3345

Posty: 11

 
No z terminami bywa ciężko. Moje plany w tamtym roku legły w gruzach. Mój błąd, bo szukałem taniego hydraulika w Krakowie na ostatnią chwilę. Jeśli chcesz ruszyć z remontem na wiosnę podobnie jak wszyscy :D już teraz szukaj i pytaj. Nie zapomnij sprawdzić czy fachowiec ma uprawnienia. Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.

Różyczka

Posty: 11

 
Lepiej wcześniej. Jeśli masz instalację do montażu w nowym domu, to koniecznie musisz poczytać opinie. Na pewno musisz znaleźć dobrego hydraulika w Krakowie, a nie pseudo fachowca.

Wacław

Posty: 3