Rozbiórki, sprawdzona firma

Rozbiórki, sprawdzona firma

Witam, mam mały garaż do rozbiórki, mi zajmie to dużo czasu wobec tego polećcie mi jakąś dobra firmę, jaka się tym zajmie.

Wertastable

Posty: 10

 
Hej, mój tata jak rozbierał nasz stary dom to skorzystał z usług firmy http://www.odpady-marpol.com.pl, z tego co wiem to był z nich bardzo zadowolony, zrobili to szybko i wzięli bardzo przystępne pieniądze. Może wam też przypadnie ona do gustu. Sprawdźcie sami. Jak dla nas sprawdziła się w stu procentach.

Pozdrawiam.

kadajo

Posty: 20

 
Dzień dobry, również niedawno szukałem firmy, która pomoże mi z utylizacja odpadów. Znalazłem bardzo dobra firmę MAR-POL, która mi pomogła. Usługa była wykonana za rozsądne pieniądze. Jestem zadowolony z tego bardzo gdyż zniknął mój problem z odpadami, który był dość uciążliwy.

Polecam wam bardzo usługi firmy MAR-POL.

eplaya

Posty: 18

 
Cześć, wiem jak ciężko jest znaleźć firmę, która wykona dobrze swoja pracę i weźmie za to bardzo przystępne pieniądze. Jednak udało mi się znaleźć takową, wejdźcie na stronę http://www.odpady-marpol.com.pl a znajdziecie wszelkie informacje i namiary.

Polecam będziecie zadowoleni tak jak ja.

Śmieszek

Posty: 16

 
Dzień dobry, bardzo zależy mi na rozbiórce mojej starej stodoły, mam małe dzieci i boję się, że może stać się jakieś nieszczęście. Grozi ona zawaleniem dlatego koniecznie muszę skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takowymi zleceniami.

Będę bardzo wdzięczny jeśli podacie mi na miary na takową. Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Tomcio

Posty: 13

 
Witam, posiadam w domu stodołę, która się zawaliła i jest tam bardzo dużo gruzu, który można rozkruszyć i wykorzystać jako utwardzenie drogi polnej. Poszukuje dlatego firmy, która zajmuje się takimi zleceniami. Wicie może gdzie takową znajdę? Posiadacie na nią namiary?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Hardkorowy Koksu

Posty: 13