Tanie projekty wnętrz

Tanie projekty wnętrz

Hej. Wymaga namiar na miejsce gdzie projektuje się tanie wnętrza. Niezwykle będę wdzięczna za pomoc.

Kuwej56

Posty: 12

 
Hej.

Proszę o pomocną dłoń osoby, które niedawno urządzały wnętrza swoich mieszkań. Nie mam czasu na przeglądanie gazet o tematyce wnętrzarskiej, one na pewno bardzo by mi pomogły. Czym się kierować i w jakim kierunku iść urządzając dziś mieszkanie.

Pomocy!!!

DiD3K

Posty: 12

 
Hej. Poszukuję ludzi zajmujących się projektowaniem wnętrz.

Ja szczerze mówiąc nie mam zdolności w takim kierunku. Chciałabym zmienić niesłychanie drastycznie wnętrze mojego mieszkania. Podoba mi się taki niesłychanie nowoczesny i prosty styl niemniej jednak nie umiem tego do końca skomponować.

Dresiq

Posty: 15

 
Cześć kochani. Chcę odświeżyć stary dom moich rodziców. Jednak nie posiadam jakichś olbrzymich pieniędzy lecz pasuje mi to zrobić dość dokładnie.

Nie mam jedynie pomysłu na takie wnętrze. Może ktoś mi coś podpowie.

Kódłaty

Posty: 18

 
Cześć. Czy to prawda iż można sięgnąć z pomocy firmy projektującej wnętrza a mającej siedzibę w Internecie? Niesłychanie chciałabym uzyskać namiary do takiej firmy.

Proszę o pomoc.

Annna1

Posty: 19

 
Hej. Ja nie uważam żeby trzeba było się kierować mieszkaniem i tym kiedy zostało ono wybudowane. Raczej liczy się jego wnętrze. Nieważne ile mają mury, ważne jak się o nie dba i co się z nimi robi.

api12

Posty: 19

 
Witam. Przed zrobieniem projektu dobrze byłoby określić czego się oczekuje, jakie kolory i kształty się lubi. Trudno żeby ktoś na siłę narzucał osobom, jakie mają spędzić większą część życia w danym miejscu, jego urządzenie.

SZczecinek23

Posty: 16

 
Hej. Szukam ludzi zajmujących się projektowaniem wnętrz.

Ja szczerze mówiąc nie mam zdolności w takim kierunku. Chciałabym zmienić niesłychanie drastycznie wnętrze mojego mieszkania. Podoba mi się taki niesłychanie nowoczesny i łatwy styl natomiast nie umiem tego do końca skomponować.

zachy

Posty: 22

 
Dzień dobry. Dzięki temu że zatrudniłem firmę zajmującą się projektowaniem wnętrz, dostałem projekt na którym zobaczyłem jak będzie wyglądać wymyślone przeze mnie wnętrze i na szczęście w porę to pozmieniałem. Lepiej trochę zapłacić niż wpaść w koszty i mieszkać w nieodpowiadającym nam wnętrzu.

Tadzin

Posty: 21