Wentylacja warszawa

Wentylacja warszawa

Trochę wstyd, że jeszcze w firmie nie mamy klimy, ale jakoś tak wyszło:P Potrzebuję pomocy w wyborze odpowiedniej grupy, która mi tę klimę zaprojektuje i zamontuje. Znacie takie?

Zastrzegam, że budynek nie należy do najnowszych, nie wiem, czy to będzie jakaś komplikacja...

Hardkorowy Koksu

Posty: 13

 
W moim budynku firmowym całą instalację wykonała firma http://www.wentklima.pl. Wielki szacunek dla nich. Bardzo fajnie mi doradzili, szybko przygotowali projekt. O nic nie musiałem się stresować.

Taką obsługę to ja lubię;)

Kasia

Posty: 14

 
Mój kumpel zakładał sobie ostatnio klimatyzację w domu, ale nie powiem Ci kto mu to zrobił. W każdym razie mówi, że nie było tak drogo jak myślał. Wszystko z projektem i montażem mu wyszło taniej, niż nowe auto, więc w sumie ciekawie...

tyczner,

Posty: 18

 
Dobra klimatyzacja, jak jest odpowiednio zamontowana to fajna rzecz. To jest bez porównania siedzieć sobie podczas upałów w pokoju z klimatyzacją i bez. A jak jeszcze musisz się na czymś skupić np. na kuciu do sesji poprawkowej to już w ogóle;P

iDuri

Posty: 20

 
Ja tam bardzo dobrze mogę ocenić ludzi z www.wentklima.pl. Kompleksowa, profesjonalna obsługa. Nie musiałem się o nic martwić. Estetyka wykonania też moim zdaniem bardzo dobra. Nic tam nie wystaje z instalacji, wszystko dobrze schowane, nie razi w oczy.

mitr

Posty: 21

 
Narzekać na brak ofert raczej nie można, zwłaszcza w stolicy. Tutaj co drugie skrzyżowanie mijam jakąś reklamę klimatyzacji:P U nas w firmie działa już od wielu lat, także nie za bardzo się orientuję kto teraz robi instalacje porządnie.

Gargamel5

Posty: 17