Nie wiem czy dobrze robię, budując dom drewniany

Nie wiem czy dobrze robię, budując dom drewniany

Witam, potrzebuję rady w sprawie budowy domu w stylu kanadyjskim, mam nadzieje, że możecie mi w tym pomóc.

Czekam na wasze porady i z góry za nie dziękuję.

Tatusiekk

Posty: 20

 
Witam, bardzo pilnie poszukuje dobrej firmy budowlanej, podobnie jak pani wyżej zależy mi na tym aby firma specjalizowała się w budowie szkieletowej, gdyż taki dom sobie właśnie wymarzyłam. Jeśli macie namiary na jakaś godną polecenia i profesjonalną firmę to bardzo proszę o podanie ich i rady w danej sprawie, ogromnie dziękuje za wypowiedzi.

yetisize

Posty: 18

 
Dzień dobry, możecie mi doradzić w sprawie budowy domu w stylu kanadyjskim? Nie jestem pewna co do niego albowiem nigdy się nie spotkałem z nim, ani u znajomych ani u rodziny, spodobał mi się wizualnie i dlatego postanowiłam go zbudować. Jeżeli taki macie to napiszcie czy jesteście z niego zadowoleni czy nie?

Będę ogromnie wdzięczna.

Anielkka

Posty: 18

 
Cześć, mam bardzo podobny problem jeśli chodzi o budowę domu szkieletowego. Nie wiem czy to dobra decyzja, więc zwracam się również z prośbą o doradztwo w danej sprawie, zdam się na wasze rady, gdyż sam nie umiem podjąć ostatecznej decyzji. Zależy mi na wytrzymałości domu dlatego nie mam pojęcia czy dom w takim stylu się sprawdzi pod tym względem.

shymzzz

Posty: 13

 
Dzień dobry, myślę, że mogę wam pomóc gdyż trzy lata temu korzystaliśmy z bardzo dobrej firmy, która zbudowała nam znakomity domu, nie mamy żadnych zarzutów, wszystko było zrobione w terminie i jak na razie nasz dom stoi bez żadnych uszczerbków.

Na stronie http://drewiks.pl znajdziecie namiary na daną firmę.

Kruk

Posty: 17

 
Witam serdecznie, parę lat temu skorzystałem z usług firmy, która buduje domy szkieletowe, i jestem z niej bardzo zadowolony, ja z moją rodzina czujemy się w nowym domu bardzo dobrze i nie mamy powodów aby na niego narzekać.

Na stronie http://drewiks.pl znajdziecie namiary na profesjonalną firmę z dużym doświadczeniem. Będziecie zadowoleni tak jak ja i moja rodzina.

Szybka Krysia

Posty: 13

 
Dzień dobry, moja mama mówiła, że najlepszą firmą budowlaną jest firma, której namiary można zdobyć na stronie internetowej drewiks.pl, gdyż jej przyjaciółka się właśnie buduje i z ich usług korzysta i bardzo ich zachwala. Są ponoć bardzo terminowi i zawsze gotowi do pracy. Z tego co mówiła bardzo szybko posuwa się budowa.

@_yyy111

Posty: 20

 
Cześć, mam zamiar wybudować sobie dom kanadyjski, jednak nie wiem czy jest to dobra decyzja, bardzo podobają mi się wizualnie takie domy, lecz nie wiem czy są funkcjonalne i wytrzymałe. Może ktoś z was posiada taki dom i mógłby podzielić się uwagami na dany temat? Będę ogromnie wdzięczna za wszystkie szczere wypowiedzi.

iDuri

Posty: 20

 
Witam, mam cel wraz z żoną budować dom w stylu kanadyjskim. Szukam dobrej firmy budowlanej, słyszałem, iż na stronie http://drewiks.pl można taką właśnie odnaleźć. Co wy o tym myślicie? Korzystaliście już z jej usług? Polecacie ja czy raczej odradzacie? Niesłychanie zależy mi na szczerych wypowiedziach, gdyż nie chcę wydać pieniędzy w błoto.

howardwebb

Posty: 16