Akcesoria kominkowe z Krakowa, gdzie warto ?

Akcesoria kominkowe z Krakowa, gdzie warto ?

Piszcie adresy sklepów z kominkami w Krakowie, gdzie mają dobre urządzenia i w miarę spoko ceny, dziękuję.

Marti

Posty: 4

 
U nas też było sporo problemów w instalacją. Fachowiec od kominków grzewczych przyszedł i powiedział, że wina leży w wadliwym montażu. Naszukaliśmy się kogoś w Krakowie, kto by pomógł.

szmitt56

Posty: 13

 
Jak szukacie tanich kominków w Krakowie to też polecam ofertę tego sklepu. W zasadzie to firma, u której można zamówić też montaż. Korzystałam z ich usług, jestem zadowolona, więc polecam.

borek149

Posty: 8

 
Też szukałem dobrych kominków w Krakowie, oferty sklepu razem z montażem bo tak najwygodniej. Chyba zdecyduję się na nich, bo akurat mają promocje na to co wpadło mi w oko. Więc dzięki bardzo za podpowiedź odnośnie firmy. Mają szeroką ofertę i to dobrych producentów.

iwanme

Posty: 12

 
Świetny sklep z dużym wyborem tanich kominków w Krakowie http://www.kominki-krakow-kratki.pl. Zasługuje na szczególną uwagę, mają tu urządzenia sprawdzonych producentów. Zresztą realizują też montaż. W przypadku dekoracyjnego kominka w ostateczności można poradzić sobie samemu, lecz z DGP już raczej nie :) Tu polecam, korzystałem, jest profesjonalnie.

Uroczy Boys

Posty: 15

 
O tanie kominki w Krakowie mi chodziło, więc widzę, iż tu można parę pln zaoszczędzić. Ogólnie sam projekt, produkt, akcesoria i montaż nie należą do tanich rzeczy, natomiast efekt jest i właśnie o niego mi chodzi. Nie wyobrażam sobie salonu bez kominka. Zaczynam dopiero co wykańczać dom, natomiast kominek to podstawa :)

daruu

Posty: 14

 
Korzystałem z usług montażu kominków w Krakowie i jestem zadowolony. Miałem ochotę robić wszystko sam, sporo się poedukowałem w tej kwestii :) ale nie ryzykowałem. U mnie chodziło o całą instalację grzewczą, więc lepiej było nie szukać samodzielnych rozwiązań. Ogólnie zwykły kominek można zamontować samemu, instalacji nie. Za duże ryzyko:)

Warszawiak

Posty: 17

 
Dzięki za pomoc. Dobrze wiedzieć z jakim usługodawcą mamy do czynienia. Mam już kilka adresów sklepów z kominkami w Krakowie, więc będę już też mieć orientację co do cen i marek produktów, które polecacie. Dziękuję bardzo, pomoc się przyda, pozdrawiam.

seweryn

Posty: 5