tapetowanie w Dobczycach, która ekipa?

tapetowanie w Dobczycach, która ekipa?

Witam. Mam wielką prośbę. Potrzebny mi ktoś na szybko, kto zajmuje się układaniem paneli w Myślenicach. Z góry wielkie dzięki.

david011

Posty: 1

 
Musisz poszukać i podzwonić. Jeżeli chodzi o usługi wykończeniowe, to trochę firm w Myślenicach odnajdziesz? Jak nie, poszukaj trochę dalej Dobczyce, Wieliczka.

kikiriki2k

Posty: 9

 
Właśnie o solidność i terminowość chodzi. Nie mam zamiaru grzebać się ze szpachlowaniem przez tydzień. Chcę zlecić komuś, kto ma ekipę w Myślenicach lub w Wieliczce i szybko ogarnie ten temat. Jak coś, to piszcie. Czas mnie nagli, bo ekipa elektryków ma wejść za kilka tydzień.

Krzysztard

Posty: 17

 
Nie ma to jak zgrana i szybko działająca ekipa remontowa. Ja również widzę różnicę w usługach malarskich kiedyś, a tym co jest teraz. Dziś to nawet posprzątają po sobie :D Pełna kultura. Zlecałem remont domu w Myślenicach i znalazłem firmę, która widać, że działa bardzo profesjonalnie również w innych miastach, w Wieliczce.

Boss

Posty: 3

 
Usługi remontowe w Myślenicach https://me-mo.pl. Szczerze polecam. Naprawdę sprawdzona firma, którą polecam, bo wykonali dla mnie kawał dobrej roboty.

labuh

Posty: 7

 
Myślę, że po prostu źle trafiłeś, bo jeśli chodzi o wykończenia wnętrz w Myślenicach nie jest trudno znaleźć rzetelną firmę. Sam myślę o tym, żeby w końcu otworzyć coś swojego :D

Kitas

Posty: 4

 
Bardzo szybko to raczej nie odnajdziesz, a w zasadzie trudno działać w tej branży na emocjach. Proponowałbym najpierw zbadać, co to za firma dokładnie. Na szybko możesz natknąć się na pseudo specjalistów. Jeżeli chodzi o remonty w Myślenicach, to tacy również są :(

Wielki Duch

Posty: 13

 
Szukaj po opiniach. Ja też to robię. Może w końcu się coś znajdzie. Ja mam trochę ograniczony budżet, więc wiadomo, że będę mieć problem, jeśli chodzi o usługi wykończeniowe w Myślenicach.

Alim45

Posty: 12