Domy szkieletowe śląsk, która firma

Domy szkieletowe śląsk, która firma

Co sądzicie o rynku domów drewnianych w Polsce? Czy warto się w to bawić i do kogo się w razie czego odwołać o radę?

Klakier

Posty: 17

 
Najlepiej zamawiać dom drewniany od prawdziwych Górali.

A tutaj najlepiej spisze się DomLux (strona internetowa to http://domy-zbali.com.pl). Mam tam pracującego znajomego. Non stop jest w rozjazdach. To Hiszpania, to Niemcy, to Austria. Po prostu grubo się dzieje w tej firmie pod względem inwestycyjnym. Nie wiem, jak u nich z terminami, ale lepiej zapytać niż później żałować.

Pozdrawiam gorąco.

daron64

Posty: 22

 
Większość firm zajmujących się tematem budownictwa drewnianego ma darmowe wyceny, więc bez problemu nawiążesz wstępne kontakty i ocenisz swoje możliwości finansowe.

bodeksus

Posty: 14

 
W DomLux zaproponowali mi dom drewniany w konstrukcji szkieletowej. Miałem trochę wątpliwości, bo sporo jest negatywnych opinii o ociepleniu takiego budynku. Przekonał mnie fakt, że nawet mocno wymagający jakościowo Austriacy zamawiają w tej firmie. Postanowiłem spróbować, podpisałem umowę, realizacja planowa, żadnych spięć na linii klient-wykonawca.

Mogę z czystym sumieniem polecić kontakt. Za darmo robią wycenę, więc nie masz żadnego zobowiązania na dzień dobry. Warto skorzystać moim zdaniem, jeżeli temat cię interesuje.

RufleX

Posty: 10

 
Zastanów się nad stanem zamawianego domu. Dzisiaj standard to stan surowy otwarty, zamknięty lub pod klucz. Ja bym radził pod klucz, bo koszty wychodzą i tak mniejsze niż miałbyś się samodzielnie sprawami wykończeniowymi zajmować.

michas901

Posty: 13

 
Teraz to już nawet profesjonalni deweloperzy przerzucają się na budownictwo drewniane ze względu na koszty. Trudno sprzedać mieszkanie w takich cenach, jakie panują na rynku. Jakoś mnie to szczególnie nie dziwi.

Michaś

Posty: 8