siatka na kontener, oferta ?

siatka na kontener, oferta ?

Witam serdecznie. Mam pytanie o siatkę na kontener. Jaki materiał wybrać? Podobno polipropylen jest najlepszy. Co sądzicie?

Radziu

Posty: 4

 
Najwyższa jakość, a cena jest naprawdę okej. Nie znam lepszego rozwiązania niż siatki na kontenery, jakich teraz używamy. Są wybornej jakości. Jeśli chodzi o trwałość, to nie mam żadnych zastrzeżeń. Każdego dnia ich używamy i rzeczywiście się nie niszczą. Ich nadzwyczajną zaletą jest też bezproblemowy montaż i demontaż.

dyduch33

Posty: 9

 
To polecam albo polipropylen albo polietylen. My z takich siatek korzystamy w firmie transportowej i chwalimy je sobie. Obydwa te tworzywa są odporne na warunki atmosferyczne, uszkodzenia i nawet substancje chemiczne. W naszym wypadku siatka do kontenera, jak i do zabezpieczeń palet sprawdza się, jak należy.

Frasiek22

Posty: 7

 
Zamówiliśmy te siatki na kontenery, bo naprawdę uznaliśmy, iż są najlepsze, jeżeli chodzi o wytrzymałość. Wybraliśmy oczko 4,5 na 4,5 cm. Chyba będzie dobre do każdego typu ładunków. Normalnie nie przewozimy czegoś zupełnie drobnego.

kondziu

Posty: 6

 
Natknąłem się na wyprzedaż takich siatek do kontenerów i nie skorzystałem. Pewnie te tworzywa mają też z góry określoną żywotność. Jak sądzicie?

980000

Posty: 15

 
Zapewne też zdecydujemy się na ten rodzaj siatek do kontenerów, lecz warto byłoby znać konkretnego producenta, który szyje je od dawna. Nie ma to jak z polecenia.

Gumis

Posty: 13

 
Te siatki do kontenerów szyte są na wymiar, więc można zamówić siatkę o konkretnej wielkości. Idealne są, albowiem można zamówić je w konkretnej wielkości oczka i grubości. Nie zawsze potrzebna jest ta optymalna grubość. Co do rozmiaru oczka, to uniwersalne są te o średnim oczku. Ogólnie to asortyment godny inwestycji.

Dzidzia

Posty: 5

 
Niedrogie, ale też skuteczne siatki na kontenery można kupić w tym sklepie internetowym https://nalur.pl/58-siatki-na-kontenery. Polecam, ponieważ to bardzo dobre rozwiązanie dla transportu. Od dawna użytkujemy na kontenerach tylko ten rodzaj siatek PP, bo są odporne na uszkodzenia. To idealne zewnętrzne siatki z optymalną żywotnością.

czader89

Posty: 10

 
Natknąłem się na wyprzedaż takich siatek do kontenerów i nie skorzystałem. Pewnie te tworzywa mają też z góry określoną żywotność. Jak sądzicie?

Yuri20

Posty: 10

 
Jeżeli chcecie zakupić bezproblemowe zabezpieczenie dla transportu, to na pewno siatka na kontener. To jest znakomity sprawdzony asortyment. Te siatki są odporne na faktycznie wszelkie czynniki zewnętrzne. Naszą użytkujemy już kilka lat i nic złego się z nią nie dzieje. Polecam.

pantin

Posty: 20