garnki Silesia, polecicie sklep ?

garnki Silesia, polecicie sklep ?

Witam. Co sądzicie o kolekcji porcelany Lubiana Celebration. Czy w realu jest rzeczywiście tak piękna, jak na stronach. Gdzie kupić?

Tatusiekk

Posty: 2

 
Ja także muszę wybrać jakąś porcelanę na prezent i zastanawiam się nad marką Lubiana. Podoba mi się kilka kolekcji. Całkiem do rzeczy jest Lubiana Opera. Ma taki fikuśny kształt i sporo naczyń do skompletowania na sztuki. I mam pytanie, czy takie naczynia wygodnie się użytkuje właśnie z uwagi na ten dość skomplikowany kształt.

Boss

Posty: 11

 
Sklep z porcelaną to też mój dylemat :) Nie wiem, gdzie kupić naczynia, żeby mieć pewność, że to na pewno oryginalna porcelana. Boję się, żebym się nie natknęła na podróbki, bo podobno są na rynku.

Marys56

Posty: 5

 
To link do strony hurtowni, która ma wyśmienitą renomę, jeżeli chodzi o wyposażenie kuchni czy jadalni. Zakupiłam tu garnki Silesia https://hurtowniaporcelany.pl/252-garnki-silesia. Świetna propozycja. Zupełnie taniej niż w innych miejscach. Mam nadzieję, iż przyda wam się moja ocena i polecenie, albowiem to naprawdę wyborny sklep.

aliotos

Posty: 3

 
Zakupiłam serwis Chodzież Iwona ze złotą linią. Wreszcie mam powody, żeby robić przyjęcia :) A tak na poważnie, to faktycznie niesłychanie stylowy i elegancki serwis, który zawsze się sprawdzi bez różnicy na okazję. Kawa w takiej filiżance faktycznie smakuje zdecydowanie lepiej :D

Różyczka

Posty: 21

 
Znam tę zastawę, bo ma ją moja mama. Ja jednak wybrałam Lubiana Victorię, bo wydawała mi się bardziej elegancka. Użytkuję ją też na co dzień i nie mam żadnych zastrzeżeń. Naczynia możesz dokupować na sztuki. Polecam, bo to sprawdzona fabryka i wydaje mi się najlepsza, jeśli chodzi o nowoczesne wyszukane fasony naczyń.

ChosenOne

Posty: 14

 
Najtańsze garnki Silesia są białe i ze zwykłą pokrywką. Za resztę trzeba zapłacić więcej. Najdrożej kosztują garnki w kolorze. Można szukać propozycji w hurtowniach. Tam jest na pewno taniej.

Anno Domini

Posty: 8

 
Sprawdź sobie też Duo Porto porcelanę. Taką wybrałam właśnie w ramach wystawnego przyjęcia. Polecam, bowiem to zupełnie jakościowa porcelana, jaką można kupić w całkiem przystępnej cenie.

dermert

Posty: 6

 
A co sądzicie o Chodzież Akcent? Jak się użytkuje te naczynia. Chciałabym nabyć zastawę, która sprawdzi się nie tylko od wielkiego święta. To nowoczesny fason i fajnie, że biały. Akcent to też sporo naczyń, które można dokupić na sztuki. Jak się orientujecie, dajcie znać. Dziękuję.

Sarenka

Posty: 10