Wkładki korekcyjne dla dzieci, gdzie ?

Wkładki korekcyjne dla dzieci, gdzie ?

Witam. Mam pytanie, czy stosowaliście jakieś wkładki na odciski między palcami tak profilaktycznie, żeby się nie robiły? Gdzie najlepiej takie kupić?

Ananasek4

Posty: 3

 
Rzeczywiście za tego typu schorzenia trzeba zabrać się zdecydowanie wcześnie, żeby nie dopuścić do postępu deformacji. Jeśli chodzi o halluksy, to wkładki są skuteczne, tylko że trzeba je zacząć nosić zaraz jak coś zaczyna się dziać. Najlepiej skonsultować z lekarzem, oni też zwyczajnie polecają jakiś dobry produkt.

zachy

Posty: 22

 
Jeśli chodzi o pęcherze między palcami to raczej nie wkładki, a jakiś klin jest potrzebny i odpowiednie szerokie obuwie, żeby nie ściskać stopy. Oczywiście nie wykluczam wizyty lekarskiej :)

youmakeme

Posty: 12

 
Z odciskami i pęcherzami między palcami męczyłam się od mnóstwo lat, zatem z miłą chęcią polecam wam te wkładki http://www.vaya.com.pl/sklep/kategoria/zobacz/195,odciski-i-pecherze-miedzy-palcami.

tyczner,

Posty: 18

 
Mama ma poważny problem ze stopami. To pewne, iż to choroba zwyrodnieniowa, lecz faktycznie wkładki ochronne na palce młotkowate niezmiernie jej pomogły i mogę polecić każdemu, kto ma podobny problem.

bogowie4

Posty: 10

 
Też nie wiem, jak dokładnie wyglądają takie wkładki i czy faktycznie są skuteczne. U mnie kłopot zrogowaceń na podeszwach stóp to wynik postępującej choroby zwyrodnieniowej, więc jeżeli wkładki to na pewno jako dodatkowe wsparcie. Może faktycznie są pomocne, lecz sama nie próbowałam więc nie mogę nic powiedzieć na ich temat.

Julian

Posty: 3

 
Bo wkładki ortopedyczne są naprawdę bardzo pomocne. Szukamy ulgi różnorakimi lekami itp. a wkładki do obuwia to podstawa, od której trzeba zacząć leczenie.

erykdd

Posty: 8