kapcie damskie, co polecicie ?

kapcie damskie, co polecicie ?

Chciałbym kupić hurtem torby na zakupy. Koniecznie musi być atrakcyjna cena. Jak znacie sklep, producenta, to dajcie znać. Dziękuję.

Dzidzia

Posty: 3

 
To prawda, że kapcie dziecięce to dobry pomysł na biznes. Może niekoniecznie tylko to w sklepie, bo teraz to już ciężko się wstrzelić w jakąś dobrą branżę, ale jako dodatkowy asortyment to jak najbardziej. Kilka lat temu miałem sklep z dziecięcymi rzeczami i powiem szczerze, że właśnie kapciami było zawsze największe zainteresowanie.

pawel253

Posty: 5

 
A ja z nieco innej beczki. Pytanie do mam :) Macie jakiś pomysł na dziecięce pantofle domowe? Coś, co Wasze dzieci lubią nosić? Najlepiej jakiś sklep internetowy.

Dr Nemo

Posty: 9

 
Jak szukacie toreb na zakupy to w tym sklepie znajdziecie faktycznie super torby http://www.trimaster.pl/kategoria/zobacz/4,torby-na-zakupy. Cena niska, a jakość idealna, dlatego tym bardziej polecam. Albowiem współpracujemy już długofalowo dobrze wiemy, że to oferta idealna. Producent godny nadzwyczajnej uwagi.

deksta84

Posty: 17

 
Dla gości baleriny? Może rzeczywiście dobry pomysł. Widziałam kapcie damskie w takich kompletach dedykowanych właśnie dla gości, ale taka paczka wychodzi drożej. Lepiej kupić pojedynczo nawet prosto od producenta. Może tu ktoś poleci jeszcze coś ciekawego :) Czekam, bo u mnie też przyszedł czas na takie zmiany.

ZERO-00

Posty: 6

 
Osobiście zawsze kupuję kapcie damskie od producenta i nie przepłacam. Nie daję zarobić :) Mam pewność, co kupuję, zwłaszcza gdy chodzi o domowe obuwie, które ma zapewnić mi komfort.

adamu90

Posty: 7