nauka programowania dla dzieci, oferta w Barcelonie?

nauka programowania dla dzieci, oferta w Barcelonie?

Szukamy z mężem dobrych zajęć dla naszej córki. Myśleliśmy o nauce programowania dla dzieci. Co sądzicie?

Sarenka

Posty: 7

 
Czyli wychodzi na to, iż i my musimy zbadać programowanie dla dzieci. Od jakiegoś czasu syn mówił, iż chciałby chodzić na takie dodatkowe lekcje. Musimy coś wybrać.

gabryś99

Posty: 10

 
Programowanie to pasja mojego syna i właśnie dlatego zapisałem go do szkoły programowania dla dzieci. Inwestycję w tego rodzaju umiejętności uważam za jak najbardziej udaną i przyszłościową. Fakt, że trzeba skorzystać z wyłącznie dobrych placówek, które już długo istnieją na rynku edukacyjnym.

ireczuś34

Posty: 22

 
Właśnie z uwagi na te korzyści też zastanawiam się nad zapisaniem dziecka na programowanie dla młodzieży. Będę wdzięczna za każdą opinię dotyczącą placówek, jakie są godne uwagi. Pozdrawiam serdecznie.

MaszWielkosc

Posty: 7

 
Programowanie dla dzieci, a dokładnie szkolenia w dobrej szkole to super pomysł. Polecam sprawdzić ofertę tej placówki https://www.codinggiants.es. Nam się podoba :D

wacławek56

Posty: 11

 
Szkoła programowania dla dzieci, do której mógłbym zapisać swojego syna, koniecznie musi być naprawdę dobrą i skuteczną placówką. Czytałem, że bardzo wiele zależy od podejścia instruktorów. Jak zaciekawią zajęciami, to dziecko dużo szybciej może się czegoś nauczyć.

Ptaszek

Posty: 21

 
Kurs programowania dla dzieci to super pomysł. Muszę być jednak pewna, że trafię na dobrą kadrę instruktorów, którzy są programistami potrafiącymi przekazać wiedzę w ciekawy sposób i prowadzić zajęcia tak, aby dzieci naprawdę się czegoś nauczyły. W przeciwnym razie będą to pieniądze wyrzucone w błoto.

reavan

Posty: 4

 
To zależy ile Twoja pociecha ma lat :) My zaczęliśmy od kursu programowania dla dzieci w szkole w Barcelonie i to były same podstawy. Później doszedł kolejny :D bo Matiemu niezwykle spodobało się kodowanie.

Dzidzia

Posty: 14