Szkolenia przewoźników drogowych

Szkolenia przewoźników drogowych

Wyskoczył mi ostatnio dość znaczący temat. Mianowicie szukam szkoły, która przeszkoli mnie na certyfikat kompetencji zawodowych w branży transportowej. Nie za bardzo się orientuję kto robi takie kursy na wyśmienitym poziomie.

Może ktoś tutaj mi pomoże?

yetisizeee

Posty: 16

 
Witam:)

Jestem na świeżo jeśli chodzi o kurs i egzamin na certyfikat kompetencji zawodowych. Wszystko przebiegło po mojej myśli:) Zdałem! Mogę polecić ośrodek abc-szkolenia.com, który niesłychanie mi pomógł nie jedynie przygotować się do egzaminu, niemniej jednak też w samym założeniu firmy transportowej.

Mili ludzie w biurze, rewelacyjny kontakt!

Tadzin

Posty: 26

 
Jak ja byłem na kursie na certyfikat kompetencji zawodowych to ośrodek spisał się na medal. Bardzo dobra obsługa, szybkie załatwienie całych tych papierków, zgłoszeń, wniosków itd. W ogóle pomogli mi w rozpoczęciu działalności gospodarczej, dużo się dowiedziałem na ten temat od takiej praktycznej strony.

sztandar

Posty: 26

 
No witam witam:)

Powiem, że w zeszłym roku robiłem sobie kurs na certyfikat kompetencji zawodowych w ośrodku http://abc-szkolenia.com/ i wszystko było przeprowadzone jak należy. Sprawnie zrobiony kurs, w dobrym terminie, z pełnym zapleczem medyczno – psychologicznym, z materiałami szkoleniowymi i wysoką zdawalnością. Pożądane byłoby sprawdzić którą teraz mają ofertę szkoleniową, z tego co widziałem jeszcze dorzucili kilka kursów.

mJaUrVcEin

Posty: 21

 
Mam wrażenie, iż ostatnio mnóstwo się pojawiło solidnych ośrodków robiących kursy na kwalifikację wstępną w formie przyśpieszonej. Jeszcze kilka lat temu było troszkę licho z takimi szkoleniami. Mnie się dość dobrze uczyło z firmą http://abc-szkolenia.com/. Mają elastyczną ofertę, można się bez problemu dopasować do terminu szkolenia. Panie w biurze wszystko załatwią, tak żeby kursant był usatysfakcjonowany.

Annna1

Posty: 23

 
Ja to nie mam szczęścia do kursów. Już kilka razy próbowałem się dobrze przygotować na egzamin na doradcę ADR i nic z tego nie wyszło. Sam już nie wiem czy to wina kursu, czy może ja jestem jakiś odporny na wiedzę:P Nawet nie wiem jaki procent w moim ośrodku zdawał za pierwszym podejściem...Natomiast wątpię, żeby to było mnóstwo więcej niż 60 – 70 procent.

kadajo

Posty: 24

 
Z takich lepszych szkół to myślę, iż warto odwiedzić serwis abc-szkolenia.com. Niesłychanie wszechstronnie działający ośrodek. Wszystko można u nich załatwić. Robią kurs, załatwiają badania lekarskie, gwarantują materiały dydaktyczne, zaś jeśli chodzi o kwalifikację wstępną to egzamin też można u nich odbyć. Mają dość rozwiniętą ofertę szkoleń w zakresie kwalifikacji wstępnej, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Maciusinski

Posty: 12

 
Dość ciekawą ofertę przygotował serwis abc-szkolenia.com. Ja się u nich uczyłem na egzamin do kwalifikacji wstępnej przyśpieszonej w zawodzie kierowcy. Szkolenie i sam egzamin było w tym samym miejscu. Jeśli chodzi o zdawalność to z tego co wiem była na poziomie 95 procent, więc faktycznie wysoka. To co mi się u nich spodobało to też fakt, że szkolenia robią co chwile, średnio co 2 tygodnie. Można się było w dogodnym terminie umówić.

iwanme

Posty: 18

 
Bez certyfikatu kompetencji zawodowych, ani rusz. Jeden papierek natomiast jego brak jest tak strasznie odczuwalny...Jakoś w zeszłym miesiącu na szczęście już zdobyłam certyfikat i mogę zakładać biznes:)! Dużo mi w tym pomogła firma abc-szkolenia.com, u jakiej przeszedłem pełne szkolenie. Polecam wszystkim z branży transportowej.

Dobrego dnia życzę, hej!

Kolekcjoner

Posty: 26

 
Może jakiejś konkretnej firmy to nie polecę, ale należałoby poczytać co dokładnie oferują w ramach takiego szkolenia, załóżmy dla branży transportowej. Czyli czy dają materiały, czy są w stanie zagwarantować badania lekarskie i psychologiczne itd. Poza tym, troszkę o osobach, jakie prowadzą zajęcia należałoby się dowiedzieć, poczytać, popytać...

Złoty

Posty: 23