Multiselect - jaki sklep

Multiselect - jaki sklep

Hejka.

Jak długo zajęło Wam przygotowanie i zdanie etapu tj. testy do policji? Będę wdzięczny, jeśli podzielicie się swoimi doświadczeniami w tym zakresie.

Boss

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Sporo wątpliwości miałem wówczas, gdy potrzebne były mi testy do policji, z których mógłbym się nauczyć, a później pozytywnie zdać egzamin. Dopiero w Internecie trafiłem na atrakcyjną propozycję, jaka obejmowała możliwość kupna pełnego zestawu z pytaniami, odpowiedziami oraz poradami, jak najlepiej wypaść.

Anielkka

Posty: 21

 
Hej. Miałem kłopoty, gdy przedmiotem mojego zainteresowania były testy na przewoźnika. Musiałem podchodzić do nich trzykrotnie, aby zakończyć pozytywnym wynikiem, albowiem okazały się niesłychanie trudne. Jednocześnie warto zaznaczyć, że nie byłem sam, albowiem większa część zdających miała kolejne podejście :)

nikurtes

Posty: 24

 
Hejka. Trudno mi odpowiedzieć na Wasze pytania, jakim stopniem trudności charakteryzują się testy do policji. To indywidualna kwestia, bo dla każdego co innego jest trudne. Osobiście miałem do czynienia z liczbą prawie 600 pytań, które charakteryzowały moje zachowania. Odpowiedzi w zdecydowanej większości musiały być rzecz jasna prawidłowe.

Illilakip

Posty: 17

 
Hejka.

Chcąc zostać samodzielnym księgowym musiałem przebrnąć przez testy na certyfikat księgowego, co na szczęście mi się udało. Było to poprzedzone kilkoma tygodniami intensywnej nauki, gdy wszelkie inne obowiązki odeszły na dalszy plan. Dzięki temu certyfikatowi mogę we własnym zakresie prowadzić księgi rachunkowe – REWELACJA!

Klarka

Posty: 17

 
Cześć.

Niektórzy stają przed koniecznością, aby zdać testy na przewoźnika, ale polecam w tym celu zdobyć jakieś sprawdzone pomoce naukowe. W ramach takiego zestawu możemy zdobyć między innymi rozwiązane zadania, testy i odpowiedzi. Ja swój zakup testów zrealizowałem tutaj: http://www.odpowiedzi.com.pl/17-testy-na-przewoznika-certyfikat-kompetencji-zawodowych.html.

Julian

Posty: 11

 
Hejka.

Byłem zdziwiony, gdy dowiedziałem się, ile pytań obejmują testy na celnika. Niewiele osób ma świadomość, iż to 576 pytań zamkniętych z odpowiedziami oraz 202 pytania otwarte, na jakie również musimy odpowiedzieć chcąc zdać pozytywnie egzamin.

Mi nauka zajęła ponad miesiąc i czekam na egzamin.

Gargamel5

Posty: 21

 
Hejka. Trudno mi odpowiedzieć na Wasze pytania, jakim stopniem trudności charakteryzują się testy do policji. To indywidualna kwestia, bo dla każdego co innego jest uciążliwe. Osobiście miałem do czynienia z liczbą prawie 600 pytań, jakie charakteryzowały moje zachowania. Odpowiedzi w zdecydowanej większości musiały być rzecz jasna prawidłowe.

Bunys

Posty: 19

 
Hej.

Prawie ośmiuset odpowiedzi na pytania musiałem nauczyć się, gdy chciałem zdać testy na celnika. Chcąc zostać agentem celnym naprawdę trzeba przebrnąć przez wymagające etapy, które sprawiają problemy nawet najzdolniejszym.

Osobiście dwa razy podchodziłem do testów, które udało się zdać pozytywnie.

Warszawiak

Posty: 24