Kto poda mi namiar na darmowe szkolenie z siemens ?

Kto poda mi namiar na darmowe szkolenie z siemens ?

Czy w waszej opinii w ogóle jest sens przeglądać blogi o siemens s7-1200 czy raczej jest to strata czasu? Dodam że jestem osobą, która pracuje przy sterownikach tego typu i mogę powiedzieć, że bardzo mocno się na nich znam.

Michałek

Posty: 15

 
Jeśli szukasz faktycznie dobrego podstawowego kursu siemens to polecam Ci ten: http://www.s7-scl.pl/kurs-plc/podstawowy/s7-plc/. Moim zdaniem kurs ten mimo, że krótki to faktycznie przekazuje gigantyczną liczba informacji i jest faktycznie niezmiernie wysokiej klasy.

pogoń44

Posty: 11

 
Zdecydowanie odradzam Ci korzystanie z kursów siemens s7, jakie nie są prowadzone poprzez wykwalifikowane osoby. Kurs taki może okazać się kompletnym niewypałem i uczęszczanie na tego typu kurs może być jedynie zwykłą stratą zarówno czasu jak i pieniędzy oraz może Cię zrazić do programowania sterowników.

Darjusa

Posty: 21

 
Sam widziałem bardzo wiele kursów siemens s7 zarówno płatnych jak i darmowych także moim zdaniem jeżeli naprawdę zależy Ci na tym aby nauczyć się programować tego typu sterowniki to nie powinno być to dla Ciebie bardzo dużym problemem i powinieneś dać sobie z tym radę.

Oct714

Posty: 11

 
Ostatnio mój dobry przyjaciel nauczył się programować sterowniki siemens właśnie z kursów wideo i jak najbardziej je polecał także moim zdaniem jeżeli faktycznie dają jakąś wartość to jak najbardziej są warte uwagi.

Kerty67

Posty: 10

 
Sam jestem programistą sterowników siemens i zaczynałem od darmowych szkoleń siemens więc moim zdaniem są one naprawdę warte uwagi i polecam je każdej osobie która zaczyna. Dzięki nim poznasz podstawy oraz przede wszystkim dowiesz się czy programowanie tego typu sterowników faktycznie Cię interesuje i faktycznie jest dla Ciebie.

omen100

Posty: 13

 
Moim zdaniem blogi o siemens s7-1200 mogą dostarczyć bardzo dużo nowych informacji nawet osobom, które potrafią programować tego typu sterowniki i pracują przy programowaniu ich. Dlatego też jak najbardziej polecam Ci śledzić takie blogi ponieważ dzięki nim będziesz mógł zdobyć naprawdę bardzo dużo nowej wiedzy.

DobraReklama

Posty: 24