nauka jazdy w Wieliczce, poszukuję !!!

nauka jazdy w Wieliczce, poszukuję !!!

Witam. Mam pytanie o kurs prawa jazdy w Krakowie. Chciałbym skorzystać z usług naprawdę rzetelnej firmy. Jak znacie, piszcie. Dziękuję.

Boss

Posty: 12

 
Też się naszukałam nauki jazdy w Krakowie :) Im większy wybór, tym oczywiście gorzej. Z cenami też sprawa wygląda różnie. Na razie nic nie mogę powiedzieć o tej szkole, jak zacznę, to się odezwę :)

czdeRRR

Posty: 12

 
To jeśli wybiorę naukę jazdy w Wieliczce w trybie szybszym to ile będę musiał zapłacić więcej? W sumie to mam obawy co do takiego rozwiązania, albowiem u mnie z nauką troszkę krucho i nie wiem, czy będzie mi się to w ogóle opłacało.

mniszek

Posty: 13

 
Mało popularna nauka prawa jazdy w Krakowie to troszkę ryzyko, lecz w takich jest rzeczywiście mnóstwo taniej. Mam nadzieję, iż uda mi się w końcu podjąć decyzję, bowiem też jestem przed takim właśnie dylematem. Może coś tu jeszcze pomożecie :)

Alim45

Posty: 17

 
Mam nadzieję, że i ja będę mogła pochwalić się zadowoleniem. Na razie mam kilka opcji do wyboru. Szczerze to za dużo jest ofert nauki jazdy w Krakowie i mam poważny dylemat. Nie kieruję się ceną, a doświadczeniem.

madDog

Posty: 16

 
Tutaj brałem jazdy doszkalające w Wieliczce http://wilkar.pl. Jestem zadowolony, bo bardzo mi pomogły. Polecam. Naprawdę bardzo dobrzy instruktorzy, którzy umieją znaleźć powody popełnianych błędów.

TomekK

Posty: 13

 
To chyba raczej niewielka oszczędność. Może ze 100 pln? Najlepiej zapisać się na prawo jazdy w Krakowie do jakiejś z renomowanych szkół, albo do takiej, jaka ma zdecydowanie porządne opinie. Teraz ze znalezieniem komentarzy na temat firm naprawdę nie ma problemów.

Trener

Posty: 12

 
Korzystałam z jazd doszkalających w Wieliczce i nie żałuję. Nie siedziałam za kółkiem prawie 2 lata i wyparowało z głowy wiele rzeczy. To naprawdę świetna sprawa, żeby przypomnieć sobie nie tylko podstawy.

Marti

Posty: 11

 
A co z ceną za kurs prawa jazdy w Krakowie? Jeśli chciałbym zrobić prawko szybciej, czy to się w ogóle opłaca? Czy da się nauczyć szybciej niż w trybie normalnym? Pewnie jest drożej. Jak coś wiecie w temacie, to podzielcie się info. Dość pilnie potrzebuję prawka. Z jazdą nie miałbym chyba żadnych problemów.

Iunae_Milt

Posty: 15

 
To zwykłe, iż te najniższe ceny za szkołę prawa jazdy w Skawinie nie uwzględniają szeregu dodatkowych rzeczy. Ja musiałam wykupić sobie egzamin wewnętrzny i żałuję, iż bliżej nie przyjrzałam się ofercie. Nie dajcie się zwieść tym najniższym kwotom. No chyba, iż mają jakąś promocję akurat.

eloop

Posty: 10