Kurs Siemens s7-1200, gdzie ?

Kurs Siemens s7-1200, gdzie ?

Zainteresowała mnie automatyka. Na szkołę za późno :) Pomyślałem o szkoleniu stacjonarnym w Katowicach. Polecacie jakieś?

mario72k

Posty: 6

 
Komunikacja TIA Portal to kurs także podstawowy, jak i zaawansowany. Jak myślicie, skoro mam jako taką wiedzę na ten temat, jakie szkolenie będzie lepiej wybrać?

jordanos

Posty: 13

 
Na pewno jest dobry pomysł, ale trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, jakie gwarantują mnóstwo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeśli chodzi o praktykę.

Appell

Posty: 21

 
Na pewno jest dobry pomysł, ale trzeba byłoby trafić na dobrego szkoleniowca i ofertę kursów, które gwarantują dużo praktycznych ćwiczeń. Znajomy kończył wizualizację, panele HMI na poziomie podstawowym i mówił, że całkiem fajny, jeśli chodzi o praktykę.

Michaś

Posty: 14

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, lecz powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

matek562

Posty: 9

 
Nie korzystałem z żadnego kursu, więc trudno mi pomóc w tej kwestii. Może poszukaj na blogach o tematyce siemens simatic s7 300 w tia portal. Tam polecają sporo dobrych firm oferujących szkolenia.

Trener

Posty: 15

 
Mam być wsparciem technicznym, więc nie ma opcji, żebym zawalił, tym niezwyklej że to nowa robota i chciałbym się w niej utrzymać. Nie wiem, czy powtórzyć cały materiał i wybrać programowanie SIMATIC S7-300 na poziomie podstawowym, czy pójść wyżej. Chyba powtarzają podstawy na takich szkoleniach?

VamnHopeHom

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o szkolenie stacjonarne w Poznaniu, to widziałem dużo ciekawych ofert. Na razie z niczego nie korzystałem, niemniej jednak słyszałem, iż szef chce nas trochę podszkolić w kilkanastu sprawach. W sumie dobrze, bowiem w automatyce przemysłowej samodzielne śledzenie postępu i indywidualna nauka są według mnie niemożliwe.

Iunae_Milt

Posty: 15

 
Na twoim miejscu zdecydowałbym się na to szkolenie http://plcspace.pl/kurs-stacjonarny/technika-napedowa-tia-portal/. Technika Napędowa – TIA Portal w najlepszym wydaniu. Korzystałem. Dużo ćwiczeń, które świetnie przygotowują do pracy w zawodzie.

trans34

Posty: 7

 
Może zacznę szukać pracy jako automatyk, programista, ale powiem tak, że już dawno nie orientowałem się w nowościach, jeśli chodzi o komunikację TIA Portal. Może też wybrałbym jakiś kurs w Poznaniu?

Zdzichu

Posty: 5