Kursy tańca w Gliwicach, gdzie warto ?

Kursy tańca w Gliwicach, gdzie warto ?

Gdzie w Gliwicach najlepiej nauczyć się tańca? Interesuje mnie przede wszystkim taniec towarzyski, ponieważ to taki jest moim zdaniem najbardziej przydatny.

Miner-ooo

Posty: 5

 
Uważam, iż najważniejsze w tańcu to nie wstydzić się swoich ruchów. Osoba, jaka się wstydzi nawet w szkole tańca nie nauczy się tańczyć niesłychanie dobrze, ponieważ będzie niesłychanie sztywna.

m4ddog

Posty: 24

 
Jeżeli wstydzisz się tańczyć to uważam, że pomóc jest w stanie tylko dobra szkoła tańca. W niej bowiem poznasz zasady jakie kierują tańcem i dowiesz się dlaczego nie można się wstydzić. Wraz ze wzrostem umiejętności będziesz czuł się na parkiecie znacznie lepiej. Dzięki temu na imprezach staniesz się bardziej towarzyski i znacznie lepiej będziesz radzić sobie na nich.

Mariusz

Posty: 19

 
Robienie dobrego wrażenia na parkiecie nie wymaga bycia fenomenalnym tancerzem. Często wystarczy po prostu odrobina luzu i pewności siebie. Kilka prostych kroków w zupełności wystarczy do tego, aby świetnie radzić sobie podczas tańca i robić dobre wrażenie na wszystkich innych osobach.

czeradź

Posty: 14

 
Doskonalenie techniki tańca potrzebuje przede wszystkim zdobycia solidnych podstaw. Najlepiej wobec tego jeżeli nigdy wcześniej nie tańczyłeś zdecydować się na rozpoczęcie nauki od samego początku co da solidny fundament pod dalsze działanie.

Rafałek34

Posty: 11

 
Doskonalenie techniki tańca wymaga przede wszystkim zdobycia solidnych podstaw. Najlepiej zatem jeżeli nigdy wcześniej nie tańczyłeś zdecydować się na rozpoczęcie nauki od samego początku co da solidny fundament pod dalsze działanie.

Alimer56

Posty: 19

 
Mój syn chodził do wielu szkół tańca w Gliwicach i największy postęp zauważyłem po nauce w szkole: http://www.3arte.pl i to ją najbardziej polecam każdemu. Moim zdaniem ma ona naprawdę dobre podejście do wszystkich kursantów.

quwejt

Posty: 17

 
Jestem zdania, że każda osoba powinna opanować przynajmniej podstawy tańca, ponieważ te są naprawdę bardzo przydatne i warto wejść w ich posiadanie.

dariuszek1878

Posty: 18

 
Uważam, że nie ma kompletnie żadnego sensu zmuszanie dziecka do tańca, jeżeli to samo z siebie nie jest chętnie do zdobycia takich umiejętności. Taniec jest oczywiście przydatny, ale na pewno nie jest niezbędny. Jeżeli natomiast dziecko samo wyrazi chęć zdobycia tej umiejętności to udanie się do szkoły tańca w Gliwicach jest jak najbardziej sensowne.

david011

Posty: 24