Zamiana SMS na kody rabatowe

Zamiana SMS na kody rabatowe

Co to jest ta cała zamiana środków z konta na punkty. Czy to się opłaca, jest jakaś możliwość skorzystania na takiej transakcji.

Damiano

Posty: 5

 
Właśnie zrealizowałam kupon rabatowy. To rozwiązanie polecam każdemu, niech nikt nie wzbrania się zanim nie zgłębi dokładnie oferty, bo może tylko na pierwszy rzut oka nie wygląda to na kokosy.

bobusek

Posty: 9

 
Mamy już sporo możliwości, więc nie będę ukrywał, że korzystam z nich. Zawsze było mi szkoda pieniędzy, które traciłem z telefonu bo przepadły. Teraz działam z tą zamianą środków z konta na punkty i bardzo sobie chwalę takie możliwości. Punkty to pieniądze, które odszykuję, więc cieszę się, że nie tracę wszystkiego.

Modniś

Posty: 10

 
Dzięki temu, że tutaj robię sobie wypłatę prowizji za punkty http://zamiensms.pl zawsze parę złotych dodatkowo wpadnie;) Serwis oceniam dobrze, mają wiele rozwiązań kwestii zalegających na koncie środków.

martynka

Posty: 12

 
Jestem po pierwszej wypłacie prowizji w tym serwisie, nie było żadnych kłopotów. Tak jak piszą tak jest. Pieniądze zdobyłem za dwa dni od zlecenia, długo nie czekałem, jak to poniektórzy narzekają. Trzeba doczytać wszystkie informacje, to i przelew będzie szybki kochani.

Hymnny4

Posty: 12

 
Nie wierzyłem do końca, że zamiana środków z konta na kody rabatowe przyniesie mi tyle korzyści. Zaczęło się od drobiazgów, lecz po czasie można uzbierać niemałą kwotę do wydania. Bardzo ok opcja, wobec tego polecam sprawdzić na swojej skórze. Sporo ludzi jest takich, jakie negują, lecz ja jestem za. Koniecznie sprawdźcie.

Dr Nemo

Posty: 9